הסוכנים מדובאי הסתננו לפייסבוק

האם תהיתם לאן נעלמו 11 המחסלים שהביאו למותו של אל מבחוח בדובאי? לאחר בדיקה גילינו שהסוכנים מסתתרים ברשת הפייסבוק. דף מעריצים חדש הנושא את שמם של צוות החיסול נפתח לאחרונה ומאפשר לצפות בקטעי וידאו מ"הטיול לדובאי" ובחוויות אישיות של "המחסלים". מישהו רוצה לשחק טניס?

המחסלים מדובאי - גרסת הפייסבוק (פייסבוק)

למרות החיפושים הרבים שנעשים אחר חוליית המחסלים מדובאי, מסתבר שהם נמצאים ממש מתחת לאף שלנו - ברשת הפייסבוק. למרות ההכחשות החוזרות ונשנות מצידה של ישראל, ישנם לא מעט ישראלים בדף האוהדים חדש שהוקם לאחרונה התומך באלו שתועדו במצלמות האבטחה בדובאי.

דף המעריצים ל-11 "הסוכנים" החשודים בהתנקשות בבכיר החמאס אל-מבחוח, הולך וצובר תאוצה. בקבוצה אף ניתן לראות גולשים המכנים עצמם בשמות החברים בצוות החיסול לכאורה. כך למשל כותב הגולש בעל השם החשוד "סטפן דניאל הודס": "חבר'ה, מצאתי מישהו שיכין לנו דרכונים חדשים אחרי שהקודמים הלכו לאיבוד".

עד כה לא ברור בדיוק מי עומד מאחורי היוזמה המקורית, אבל מה שבטוח הוא שלאותו גולש מסתורי לא באמת משנה אם ישראל היא האחראית לחיסול או לא. מספר המצטרפים לקבוצה יכול להעיד על התמיכה השקטה שקיימת בציבור, באותם הסוכנים שייתכן והסירו את האיום של מבחוח ממפת הטרור במזרח התיכון.

רוצים לקבל מחדשות 2 עדכונים לפייסבוק?

חיסול מבחוח - סיקור מיוחד:

פרשן בריטי: "יחידת כידון חיסלה את מבחוח"

ליברמן: "אין הוכחה שהמוסד חיסל את מבחוח"

תמונות חדשות: "המחסלים" במסדרונות בית המלון

בראון: לחקור מי זייף את דרכוני המתנקשים במבחוח

מי נעל את חדרו של מבחוח מבפנים?

דובאי: בדרכונים המזוייפים השתמשו חודשים לפני החיסול

"מחסלי המוסד" בישראל מגיבים בשיחה עם חדשות 2