קעקע את הלוגו - ורץ לספר למייסד יו טיוב

מייסד אתר הווידאו המצליח יו טיוב צ'אד הארלי פגש כמה ישראלים במהלך ביקורו הראשון בישראל, אך דבר לא הכין אותו למפגש עם הישראלי שהחליט לקעקע את לוגו האתר על זרועו. "זה מטורף אבל מרשים", אמר הארלי למעריץ הנלהב. "זו פעם ראשונה שאני רואה את הלוגו שלנו על גוף אנושי"

הרבה דובר על כך שאתר שיתוף הסרטונים יו טיוב השתלט על חיינו - אבל מסתבר שהוא הצליח להשתלט גם על גופנו: כך הוכיח בחור צעיר בשם ערן לונה שהחליט לקעקע את הלוגו המסחרי של האתר הפופולארי לשיתוף קבצי וידאו על זרועו.

אבל המעריץ הנלהב לא הסתפק בתיעוד התהליך - אלא דאג גם לפגוש את מייסד האתר בכבודו ובעצמו - צ'אד הארלי - במהלך ביקורו בישראל בימים אלה. ערן וחבריו, שעובדים על פיתוח סטארט אפ ישראלי, קיבלו הזמנה מהמשלחת של גוגל לפגוש את הארלי, וכצפוי השיבו בחיוב.

בתום ההרצאה שנערכה שלשום בכנס גוגל בישראל, פגש ערן את הארלי והציג בפניו בגאווה את כתובת הקעקע שעל זרועו. מייסד יו טיוב היה מופתע מאוד מהמחווה. "זו הפעם הראשונה שאני רואה את הלוגו של יו-טיוב על גוף אנושי", אמר הארלי למעריץ הנלהב, ותיעד את הקעקוע במצלמתו. "זה מטורף אבל זה גם מרשים".

עוד לא נאמרה המילה האחרונה

נשיא ומייסד אתר הווידאו המצליח יו-טיוב, צ'אד הארלי, הגיע היום לביקור ראשון בישראל, במהלכו נפגש לשיחה אישית עם כוכבי היו-טיוב הישראלים. המשתמשים הצעירים, שהפכו למוכרים בכל העולם בזכות פעילותם באתר, התארחו במשרדי חברת גוגל וסיפרו להארלי על הדרכים היצירתיות בהם הצליחו לכבוש את לב הצופים.

בין היוצרים שהגיעו למפגש המרגש בלטו לילך חן, שהסרטון שהעלתה ליו-טיוב בו היא מפגינה כישורי ברייקדנאס בעזרת אצבעות בלבד, נצפה על ידי יותר מעשרה מיליון גולשים. בנוסף הגיע המוזיקאי קוטימאן, שהוידאו שהציג באתר מיקם אותו בין ה-50 היוצרים החדשנים לשנת 2009 על פי מגזין 'טיים' האמריקני.

"צילמתי את סרטון הברייקדאנס עם האצבעות ולאחר כמה זמן החלטתי להעלות אותו ליו טיוב", ספירה חן לאחר האירוע. "לא דמיינתי שאנשים יאהבו את זה, ואני עדיין חושבת שזה רעיון די מטופש", היא מתוודה.

הדבר הבא: שילוב בין המחשב לטלוויזיה

אך למרות שחן לא דמיינה שגולשים מהעולם כולו יתעניינו בכישורי מחול האצבעות שלה, היא נהנית כעת מהפירות הצלחתה. בעקבות הסרטון שהעלתה ליו-טיוב הוזמנה הצעירה לאיסטנבול ולמומבאי, בכדי לצלם פרסומת שזיכתה אותה באלפי דולרים.

ואם אתם מעוניינים לדעת מה יהיה הדבר הבא ברשת לפי מייסד יו-טיוב, תדעו שמדובר בשילוב כלשהו של מסך המחשב עם מסך הטלוויזיה שלכם. כך לדבריו יוכל המשתמש להנות מכל העולמות הטכנולוגיים שמוצעים כעת לקהל.

מנכ"ל גוגל בישראל מאיר ברנד אמר בתום המפגש, כי "קהילת המשתמשים של יו-טיוב בישראל, ידועה כפעילה ויצירתית במיוחד". לדבריו אין כל ספק שהאתר הפך להיות חלק בלתי נפרד מחיי היומיום של הגולשים בישראל.

הערוץ של חדשות 2 ביו-טיוב

עוד לא הצטרפתם ל"חדשות 2" בפייסבוק?