וואטסאפ למחשב - עכשיו גם לבעלי אייפון

יישום המסרים הנפוץ, בו נשלחות עשרות מיליארדי הודעות מדי יום, צירף עדכון חדש למשתמשי "אפל" - שיאפשר להם להמשיך לכתוב ולעקוב גם מהמחשב הביתי. כך תורידו את הגרסה החדשה

הפיתוח הגיע גם לאפל (whatsapp)

בשורה לבעלי האייפונים: מהיום (חמישי) גם הם יוכלו להשתמש בתוכנת המסרים הפופולרית וואטסאפ מהמחשב- ולסנכרן בין ההודעות שבטלפון לבין אלו שבמחשב. עד כה החידוש היה זמין רק למשתמשי אנדרואיד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

איך מורידים את השדרוג? נכנסים לכתובת https://web.whatsapp.com/  ובוחרים באפשרות המותאמת לאייפון. בשלב זה תידרשו לסרוק קוד QR באמצעות הטלפון כדי לאשר את ההורדה. אפשרות נוספת היא ללחוץ על "Whatsapp Web" בתוך ההגדרות של היישום המצליח.

מספר משתמשים ברחבי העולם מחו על כך שאינם מצליחים להוריד את העדכון ולהשתמש בו: ככל הנראה המעבר לאייפון הוא הדרגתי. בפורום שאלות ותשובות באתר החברה המליצו להסיר את התוכנה ולהתקין אותה מחדש במידת הצורך.

על פי הערכות, יותר מ-30 מיליארד הודעות נשלחות מדי יום בתוכנת המסרים, והתיאום עם המחשב אמור להקל על גולשים לשתף קבצים ולהישאר מחוברים לשיחות באופן רציף. ב-2014 וואטסאפ נרכשה על ידי פייסבוק ב-19 מיליארד דולרים.

הורדת וואטסאפ למחשב - כך זה מתבצע

בינואר 2015 בישרה החברה על חיבור בין וואטסאפ למחשב - אך רק למשתמשי אנדרואיד. "תוכלו להשתמש בוואטסאפ גם במחשב הביתי", כתב אז מייסד האפליקציה ז'אן קום בעמוד הפייסבוק שלו. "מה שאומר שכל ההודעות שאתם מקבלים לסמארטפונים שלכם, יופיעו גם על צג המחשב הביתי".