צפו: האסטרונאוט שהפך לכוכב ברשת חוזר לכדור הארץ עם שיר של דייויד בואי

החלל מעולם לא היה קרוב יותר: האסטרונאוט כריס הדפילד מתכונן לקראת חזרתו הלילה לכדור הארץ, לאחר שהות של חמישה חודשים כמפקד תחנת החלל הבינלאומית. הדפילד הפך לכוכב רשת בשל סרטוניו המלומדים ,בהם ערך ניסויים מקוריים, ובשל התמונות המרהיבות שהעלה לחשבון הפיסבוק שלו. צפו בפרידה שלו מהחלל

הדפילד נפרד מתחנת החלל (AP)

מפקד תחנת החלל הבינלאומית, כריס הדפילד ישוב מחר לכדור הארץ לאחר שהות של חמישה חודשים בחלל. האסטרונאוט הקנדי הפך במהרה לכוכב ברשתות החברתיות, זאת תודות לחשבונות הפייסבוק, הטווייטר והיוטיוב שלו - שנחשבים משובחים במיוחד.

 

לרגל החזרה לכדור הארץ, צילם הדפילד סרטון פרידה מתחנת החלל עם שירו של דייוויד בואי Space Oddity. הסרטון הפך ויראלי במהרה וצפו בו יותר מ-200 אלף בני אדם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

תל אביב מהחלל כפי שתיעד הדפילד (טוויטר חדשות 2)
הדפילד, אשר מרבה לשתף את העולם בחוויות מספינת החלל בתמונות מרהיבות של כדור הארץ, שיתף את העולם במבט מהחלל של העיר תל אביב ואף הקדיש לישראלים ברכה. את התמונה שיתפנו בטוויטר של חדשות 2.

לא רק בתמונות הצליח הדפילד למשוך את תשומת לבם של מיליונים. בסרטונים שהפיץ ביוטיוב, ערך מפקד תחנת החלל ניסויים בעקבות שאלות של תלמידי בית ספר מרחבי העולם. אספנו עבורכם את המיטב:

כיצד ישנים בחלל?

כך מכינים סנדוויץ' בחלל

 

מה קורה לדמעות בחלל?