חנות המוזיקה של אפל הגיעה לישראל

בשורה לחובבי המוזיקה, הטכנולוגיה ומה שביניהם - אפל הודיעה הבוקר כי היא מרחיבה את פריסת החנות המקוונת שלה באייטיונז ל-55 מדינות נוספות, בהן גם ישראל. החל מהבוקר, למעשה, ניתן להוריד שירים דרך התוכנה הממוחשבת, וכן דרך מכשירי החברה, בעלות של בין 2.90 ל-3.90 שקלים. אלבום שלם יימכר ב-29.90 שקלים

עכשיו - גם אצלנו. אייטיונז (יח"צ)

אחרי ציפייה ממושכת של מספר שנים הודיעה הבוקר ענקית הטכנולוגיה אפל כי היא משיקה בכ-55 מדינות חדשות את חנות המוזיקה המקוונת שלה, ביניהן, גם בישראל. החל מהבוקר יכולים המשתמשים הישראלים של תוכנת האייטיונז להוריד שירים בודדים ואלבומים שלמים בלועזית ובעברית למחשביהם, או למכשירי האייפד, האייפון והאייפוד שברשותם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

רק ימים לאחר ששחררה את הגרסה החדשה של האייטונז, אייטונז 11, אפל הודיעה על הרחבת החנות וכמעט הכפילה את כמות המדינות שבהן פתוחה חנות המוזיקה, ל119 מדינות סה"כ.

המשמעות - החל מהבוקר, למעשה, ניתן לרכוש שירים ואלבומים דרך החנות במחשב ובמכשירי אפל למיניהם: האייפד, האייפון והאייפוד. מחירי השירים בשקלים - שיר בודד יעלה בין 2.9 ל-3.9, ומחירו של אלבום מלא - 29.90 שקלים.

היצע חנות המוזיקה המקוונת בעברית עדיין קטן, ומנגנון החיפוש עדיין בעייתי. כך לדוגמה חיפוש בעברית של שירים של משינה לא מניב שום תוצאה, ודווקא חיפוש באנגלית מציג אלבום אחד שלהם. לעומת זאת נראה כי היצע של המוזיקה הלועזית בחנות זהה לזה של החנויות הקיימות בעולם.