למכירה: סטיב ג'ובס בגובה 30 ס"מ

חברת עיצוב צעצועים מציעה למכירה בובה מציאותית ביותר של מייסד אפל שהלך לעולמו סטיב ג'ובס. הבובה מאובזרת בכל פריטי הלבוש שנהג ג'ובס ללבוש, כולל הסוודר השחור ונעלי "ניו-באלאנס". עם זאת, ככל הנראה הבובה לא תגיע לצרכנים, משום שאין לחברה המייצרת אישור מחברת אפל לשווק אותה

בובת ג'ובס שכנראה לא תגיע לשוק (inicons)

אחרי הביוגרפיה והפסל שהוקם לזכרו בהונגריה, כעת מציעה חברת צעצועים ייחודית בשם inicons בובה של סטיב ג'ובס. הבובה, שגובה כ-30 סנטימטר, מעוצבת על סמך מראהו של ג'ובס בשנותיו האחרונות ומוצעת למכירה במחיר של 100 דולר כולל משלוח. עם זאת, רוב הסיכויים שהבובות כלל לא יגיעו לצרכנים שמזמינים אותן.

הבובה נראית מציאותית במיוחד, וכוללת סוודר עם צווארון "גולף", ג'ינס "ליווי'ס" וכן נעלי "ניו-באלאנס", בדיוק כמו שג'ובס היה לובש במציאות. בנוסף, הבובה מאובזרת בשני זוגות משקפיים ובשלושה זוגות מתחלפים של כפות ידיים. בנוסף, כוללת האריזה כיסא בר,בדומה לזה שהיה ג'ובס יושב עליו במהלך מצגות של מוצרים וגם שני תפוחים, אחד רגיל ואחד עם חתיכה חסרה, בדומה ללוגו של חברת אפל.

החברה מציעה את הבובה לצרכנים בהזמנה מראש, כאשר המשלוח ייצא בסוף חודש פברואר. עם זאת, רוב הסיכויים שהמשלוח כלל לא יגיע לצרכנים. החברה מייצרת את הבובה ללא אישור מחברת אפל או משארי הבשר של ג'ובס, ולכן רוב הסיכויים שתורד מהשוק עוד בטרם תצא אליו. המחלקה המשפטית של אפל ידועה ככזו אשר אינה מוותרת למי שמנסה לעשות שימוש בסמליה ללא אישור וכבר חסמה בעבר ניסיון לשווק פסלון של ג'ובס. עם זאת, נראה כי המוצר מעורר ביקוש רב והאתר של החברה קרס מספר פעמים מאז הציעו את הבובה למכירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת