הסערה העיפה את גגות הקרווילות בניצן

מבנים נותרו ללא גג והוצפו, מכוניות ניזוקו, עצים נפלו על הכביש ועמודי חשמל קרסו. אלו הם נזקי מזג האוויר הסוער באתר הקרווילות ביישוב ניצן בדרום. "גגותיהם של יותר מ-13 מבנים עפו", סיפר מנהל האתר . עד שאנשים לא ייפגעו – למדינה פשוט לא יהיה איכפת", מתלוננים התושבים

מזג האוויר הסוער גרם לנזק כבד באתר הקרווילות ביישוב ניצן שבמועצה האזורית חוף אשקלון. רוח עזה מלווה בממטרים גרמו להריסתם של מבנים יבילים ביישוב, פגיעה בתשתיות וכלי רכב. בתמונות שהגיעו לידי חדשות 2 באינטרנט מתועד ההרס הרב שהותיר אחריו מזג האוויר הסוער.

"בסביבות השעה 15:30 הייתה סופה גדולה מאוד, עם ממטרים עזרים, ובתוך חצי שעה היא הותירה חורבן גדול במקום", סיפר הערב משה ראובן, מנהל אתר ניצן, לחדשות 2 באינטרנט. "גגותיהם של יותר מ-13 מבנים עפו, מים חדרו למבנים ועכשיו המשפחות מנסות לראות כיצד ממשיכים לשהות בהם במצב הזה". לדבריו, "שני עמודי חשמל קרסו ושלוש מכוניות נפגעו מפגיעת עצים".

"התחשמלתי כשניסיתי להדליק מתג בבית"

חלי אביטבול, תושבת היישוב בת 21, שהייתה בביתה במזג האוויר הסוער, סיפרה אף היא על שהתרחש בשעות הצהריים. "יש לי אמא ושישה אחים בבית. המכוניות זזו, הכיסאות שלנו הגיעו עד לשכנים, השולחן פשוט עף באוויר ונפל בבום", היא משחזרת. "כל הבתים מוצפים, ואני התחשמלתי כשניסיתי להדליק מתג בבית".

לאביטבול הייתה גם ביקורת קשה על התנהלות הרשויות במקרה. "הבתים נפגעו קשה מאוד. עד שאנשים לא ייפגעו - למדינה פשוט לא יהיה איכפת", היא אמרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק