הוסמכה כדיילת אוויר באל-על בגיל 62

רגע לפני הפנסיה, הגשימה ניבה גרי, אחות מוסמכת במקצועה הישן, חלום ילדות כשהוסמכה כדיילת אוויר בחברת אל-על - והייתה לאישה המבוגרת ביותר שסיימה קורס דיילות אוויר בישראל, כך מפרסם הבוקר ישראל היום. גרי עצמה עובדת בתפקיד כבר 3 חודשים ומרגישה מאושרת: "מסירה את הכובע בפני החברה שקיבלה אותי למרות גילי"

מטוס של אל-על. ארכיון (חדשות 2)

ניבה גרי, אם לארבעה וסבתא לנכדות, הגשימה לאחרונה חלום ילדותה כשהוסמכה באופן רשמי כדיילת בחברת "אל-על" - כשהיא כבר בת 62. בחברה אומרים כי גרי רשמה שיא והייתה לאישה המבוגרת ביותר שסיימה קורס דיילות אוויר בישראל, כך פרסם היום כתב ישראל היום דני ברנר.

ב-23 השנים האחרונות עבדה גרי כאחות מוסמכת, אך כעת, החליטה לעבור הסבה מקצועית. במשך שלושת החודשים האחרונים עובדת גרי במשרתה החדשה ומדווחת על אושר רב. "עוד כשהייתי ילדה בקיבוץ החותרים חלמתי להיות דיילת באל על, אבל החיים הובילו אותי למקום אחר", סיפרה גרי.

"החלטתי שלא להמשיך בעבודתי כאחות, כדי לא לסיים את חיי בתחושת פספוס", היא נזכרת. "לקחתי חופשה ללא תשלום, פניתי לאל-על, התקבלתי לקורס ואני מצדיעה לחברה על הגישה ועל הסכמתה להעסיק אותי".

לדברי גרי, היא אינה זוכה להנחות בתפקיד בשל גילה, שבכלל לא מהווה בעיה. "על המטוס אני דיילת ובבית אני אימא וסבתא", היא מספרת ומסכמת: "המסר שלי פשוט: לעולם לא מאוחר מדי להגשים חלומות".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת