חצי שעה לפני התאונה שני כתבה: "היום הולכים לימית 2000 להשתזף"

דרך מכשיר האייפון שלה עדכנה שני קריאף בדף הפייסבוק שלה את התכניות שלה ושל בעלה, חי, ליומיים הקרובים - בילויים משותפים חודשיים לפני לידת בנם הבכור. חצי שעה אחר כך היא נדרסה למוות הרה יחד עם בעלה. עבור משפחת האישה, מדובר בטרגדיה קשה שנייה

שעות אחרי תאונת הדרכים הקשה במחלף יבנה, מתקשים בני משפחותיהם של חי (זיזי) ושני קריאף, בני הזוג שנדרסו למוות על-ידי משאית, לעכל את ממדי הטרגדיה שפקדה אותם. חי, שהיה בן 24, ושני - בת 24 במותה, נישאו לפני כשנה והיו נרגשים לקראת לידתו של בנם הבכור בעוד כחודשיים - עובר שעוד לא הספיק לצאת לאוויר העולם ונספה, יחד עם הוריו, בתאונה.

בבית משפחת רווח באשקלון, שם מתגוררים הוריה של שני, קיבלו בתהדמה את מותה של בתם ההרה - אסון שני שפוקד את המשפחה. כחצי שעה בלבד לפני התאונה, עדכנה שני בעמוד הפייסבוק שלה דרך מכשיר האייפון: "היום הולכים לימית 2000 להשתזף, מחר עופר לוי בקיסריה".

"הם נסעו לבלות ב'ימית 2000' ביום כיף מהעבודה של שני. אין מילים לתאר את התחושה", סיפר יורם רווח, דודהּ של שני וצלם מוכר באשקלון.

"אחי, הדוד של שני, נהרג לפני 20 שנה בנסיבות טרגיות מאוד - הוא נשרף למוות במפעל שהוא עבד בו", סיפר רווח. "שני הייתה אז בת שלושה חודשים. מה שקרה עכשיו מוטט את כל המשפחה. האסון הוא כפול וכזה שאי אפשר להגדיר אותו. הבית חרב לגמרי. שני ההורים הרוסים והאבא חולה לב עם תרופות, והוצמדה לו כעת רופאה". 

שני בני הזוג, שניספו יחדיו בתאונה הקשה, יובאו למנוחות הערב ב-21:00 בבית העלמין בקריית מלאכי - כך נמסר מאתר "אשקלונים".

"הייתה להם שמחה, עד שהגיע מנוול והרס הכל"

חן אזולאי, חברו הטוב של חי קריאף, סיפר בקול חנוק על האסון הגדול שקטע את ההתרגשות לקראת הלידה הצפויה: "איזו שמחה הייתה להם. איזה חיוכים. שני הייתה אמורה ללדת בן זכר. הם דיברו על זה כל הזמן ועל כמה שהם רוצים לקנות דירה ולהתחיל את החיים האמיתיים שלהם. עד שאיזשהו מנוול הגיע והרס את זה".

שעות ספורות אחרי האסון ולפני ההלוויה, התקשה אזולאי להסתיר את זעמו הרב: "דברים כאלה קורים בגלל אנשים שהם לא בני אדם, שפשוט באים והורסים משפחה קטנה וצעירה, ממשיכים לנסוע  הלאה ואפילו לא מביטים אחורה כדי לעזור. ככה נראית המדינה שלנו. זה גם לא ישתנה אם לא יטפלו בעבריינים האלה אחת ולתמיד".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת