הבלוגר חגג בהלוויה של סמי עופר

הבלוגר אלון עוזיאל חשב שמותו של איל הספנות סמי עופר הוא בשורה משמחת. הוא החליט לחגוג יחד עם חבריו את ההלוויה שהתקיימה ממש מתחת לביתו בתל אביב. בזמן שאלפים ליוו את עופר בן ה-89 בדרכו האחרונה, הצעירים השמיעו מוסיקה רועשת שהפריעה למהלך ההלוויה. צפו בסרטון שהעלה עוזיאל לרשת

קברו של סמי עופר ז"ל (חדשות 2)

הבלוגר אלון עוזיאל החליט להשמיע מוזיקה בעוצמה רבה בביתו אתמול בשעות אחר הצהריים, כשהלוויתו של של איל הספנות שהלך לעולמו בסוף השבוע האחרון התקיימה ממש מתחת.

בקטע הווידאו מתועד עוזיאל רוקד בביתו לצלילי השיר "The Day That Thatcher Dies" בזמן שאלפים מלווים את סמי עופר בדרכו האחרונה.

בדף הבלוג שלו כתב אתמול עוזיאל: "יעל ואני גרים ממש מעל בית הקברות של טרומפלדור וממש לא מזמן התחילה פה הלוויה של סמי עופר, שמחנו, סך הכל זה כיף כשאנשים כאלו מתים, אפילו שהם לא נעלמים אלא רק מתחלפים. אז החלטנו לעשות מסיבה על המרפסת".

עוזיאל סיפר בבלוג: "שמענו את השיר, רקדנו במרפסת, וצילמנו חלק בווידיאו. כמה דקות לאחר מכן עלו לדירה שוטרים ודפקו לנו על הדלת באלימות ובצורה קיצונית, אז לבסוף הורדנו את המוזיקה, פתחנו להם את הדלת ושיחקנו אותה תמימים", מספר עוזיאל תוך שהוא מביע תמיהה על הסיבה שבגללה אסרו עליו השוטרים להשמיע מוזיקה בביתו בשעה 16:00.

עוזיאל ביקש שלא להגיב לידיעה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת