ניסה להרשים בחורות והפקיר את חברו פצוע בכביש

שני צעירים בני 21 שנסעו ברכבם במהלך הלילה, החליטו להרשים בחורות שפגשו בדרך בצורה "יצירתית". הנער שישב לצד הנהג נתלה על צד הרכב במהלך הנסיעה. בעקבות בלימה פתאומית, הוא נפל מהמכונית ונחבל באורח קשה. חברו שנהג, נמלט מהמקום כשהוא מותיר את חברו פצוע על הכביש. במהלך מרדף משטרתי אותר הנער הפוגע

ניסה להרשים בחורה והפקיר חבר פצוע (חדשות 2)

ניסיון מסוכן להרשים בחורות: צעיר בן 21 שנסע עם חברו סמוך למושב אורה שליד ירושלים, נתלה על הרכב מהצד, נפל ממנו במהלך הנסיעה ונחבל באורח קשה. חברו הנהג נמלט מהמקום והשאיר אותו שרוע על הכביש מבלי שקרא לעזרה.

על פי דיווחי המשטרה, סמוך לחצות יצאו שני הצעירים לסיבוב עם הרכב הפרטי של אחד מהם. במהלך הנסיעה פגשו במספר בחורות והחליטו להרשים אותן בדרך "מקורית" למדי. בן ה-21 שישב ליד הנהג אזר אומץ והחליט להיתלות על צדו של הרכב במהלך הנסיעה בכביש המהיר. כשחברו בלם באופן פתאומי, הוא איבד שליטה, נפל מהמכונית ונפצע קשה.

חברו הנהג ברח מיד מהמקום והותיר את חברו כשהוא סובל מפציעות קשות מבלי שקרא לעזרה. צוות מד"א שהוזעק למקום על ידי עוברי אורח שהבחינו בנער הפצוע, העניקו לו טיפול ראשוני ופינו אותו לבית החולים "הדסה עין כרם" בבירה.

בתחילה, הממצאים בשטח הצביעו על תאונת "פגע וברח", והפרדמיקים של מד"א הזעיקו ניידת משטרה במטרה לאתר את הנהג הפוגע. בפעילות משטרתית שכללה מסוק שהועלה לאוויר, אותר רכבו של החבר שנמלט, הוא נתפס ונחקר כעת באגף התנועה במשטרת ירושלים.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק