תושבי באר שבע נגד שר הביטחון ברק

אזרחי העיר הדרומית לא הקלו על שר הביטחון ברק בזמן שביקר היום בזירת נפילת הגראד שנורה אמש. אישה שביתה נפגע מירי התפרצה על ברק ואמרה: "אנחנו לא מרגישים שהממשלה עושה משהו. אל תפקירו את הילדים שלנו פה". ברק בתגובה: "אנחנו יודעים שזה לא גן עדן "

דרמה במהלך ביקור שר הביטחון בבאר שבע: בזמן סיור שערך שר הביטחון אהוד ברק באזור נפילת הגראד בעיר, התפרצו עליו תושבים זועמים ודרשו ממנו פתרונות לירי לעבר הדרום. "אנחנו לא מרגישים שהממשלה עושה משהו, אל תפקירו את הילדים שלנו", קראו לעברו.

לאחר הירי שבוצע אמש מרצועת עזה לעבר באר שבע, הגיע ברק לסייר באזור הנפילה ולפגוש את התושבים המודאגים. אישה שביתה נפגע מהגראד התפרצה על ברק בזמן שעבר סמוך לביתה והטיחה בו האשמות: "כל שני וחמישי יש לנו פה גראדים, ומה אתם עושים?!".

היא הוסיפה בכעס: "אז אתה בא אתה בא עוד שבוע, עוד פעם טיל, עוד שבוע ואתה הולך". לדבריה, מדובר רק בנס שעוד לא היו אבידות בנפש. "בדרום אנחנו מורגשים שאנחנו מופקרים זה לא יכול להיות", היא אמרה לשר. "אנחנו לא מרגישים שהממשלה עושה משהו. אל תפקירו את הילדים שלנו פה".

ברק: "יודעים שזה לא גן עדן"

ברק מיהר לענות ואמר לתושבים: "אנחנו יודעים שזה לא גן עדן אבל אין ברירה. הלוואי ויכולתי להגיד שמחר נעשה פעולה והכל ייגמר, אך צריך להיות מאופקים ואמיצים".

ברק הוסיף כי "לאורך הגדר ברצועת עזה מתנהל מאבק רצוף. לצה"ל יש שם הישגים חשובים מאוד ופגיעות קשות במחבלים. הניסיון הזה להרחיב את המאבק הזה אל ירי לכיוון באר-שבע הוא חמור. צה"ל הגיב אתמול בלילה וימשיך להגיב על-פי הנחיות הממשלה ככל שיידרש, כדי להחזיר את המאבק למקומו הנכון".

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק