בת 82 נכנסה עם האוטו אל תוך הבנק

ביקור מפתיע בבנק: פקידי סניף בנק לאומי בסביון התכוננו הבוקר לעוד יום שישי שגרתי בעבודה, כשלפתע פגע בכניסה לבנק רכב בו נהגה קשישה בת 82. האישה, שניסתה לצאת מהחניה הסמוכה לבנק, הכניסה להילוך הלא נכון ונסעה היישר אל תוך הסניף. איש לא נפגע באירוע, אולם נזק נגרם לבנק. צפו בתמונות ממקום האירוע

נקמתה של הסבתא בבנק: נהגת בת 82 עם מכוניתה לתוך סניף בנק לאומי בסביון. באירוע לא היו נפגעים, אולם נזק רב נגרם לסניף עצמו.

בשעה 9:15 התקבלה קריאה לא שגרתית במוקד מד"א. האמבולנסים נקראו לרחוב הנוף 33 בסביון כדי לטפל בתאונת דרכים שהתרחשה בתוך סניף בנק לאומי. הנהגת הסבירה לאנשי הבנק המבוהלים כי היא פשוט "התבלבלה בין ההילוכים" בעת שניסתה לצאת מהחנייה הסמוכה לפתח הבנק.

למזלה של הנהגת, האירוע הסתיים ללא נפגעים בנפש. עם זאת, נזק רב נגרם לסניף הבנק: השמשה הקדמית שלו התנפצה ורהיטים נהרסו.

"הגברת באה להוציא כסף מהבנק, וכשחזרה לרכב שלה היא פשוט שילבה להילוך אחורי במקום קדמי ופשוט נכנסה בתוך השמשה", סיפר לחדשות 2 מולי פז, עד ראייה שהיה במקום. "היא הייתה קצת המומה, אבל היא מרגישה טוב, והבן שלה פינה אותה לבית החולים. אבל אף אחד לא נפגע, וזה הכי חשוב".

אתמול: לחץ על הדוושה הלא נכונה - ונסע לתוך סניף מקדונלד'ס

אירוע דומה התרחש רק אתמול בעכו: נהג רכב נפצע קל, לאחר שאיבד שליטה על רכבו - והתנגש ישירות בסניף מקדונלדס. באורח נס רק אחת מיושבות המסעדה לקתה בהלם כתוצאה מהתאונה, שגרמה לעניין רב של העוברים והשבים. אלו הגיעו בהמוניהם וצילמו את זירת התאונה: מכונית "חונה" עמוק בתוך סניף רשת ההמבורגרים המוכרת בעיר.

מחקירה ראשונית של נסיבות התאונה עלה כי הנהג, שנסע בסמוך לסניף, לחץ על דוושת הגז במקום על הבלם - והתנגש ישירות בדלת הכניסה. הרכב בסופו של דבר נעצר רק מטרים ספורים מדוכן ההזמנות. המשטרה בודקת כעת חשד לרשלנות.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק