הוד השרון: גנב אקדח מכספת אביו - ונעצר רגע לפני שהתאבד

הוריו של צעיר (29) התלוננו במשטרה כי הוא נעלם לאחר שגנב אקדח מכספת אביו ושלח מסרון לאם: "נמאס לי מהחיים". במשטרה החלו בחיפושים נרחבים אחר הצעיר, ואיתרו אותו מסתתר בשיחים כשאקדח מכוון לרקתו. ברגע האחרון נמנעה התאבדותו

נעצר רגע לפני ההתאבדות. ארכיון (חדשות 2)

טרגדיה משפחתית נמנעה בהוד השרון: צעיר בן 29, שגנב מכספת אביו את נשקו האישי ורצה לשים קץ לחייו, נעצר ברגע האחרון על ידי שוטר - כך מדווח הערב לראשונה כתב אתר האינטרנט "לוקאל", מיכאל פרוסמושקין. הצעיר אותר על ידי שוטר כשהוא מסתתר בתוך שיחים, מצמיד את האקדח לראשו.

ראשית הסיפור בשעות הצהריים. באתר דווח כי במשטרת כפר סבא התקבלה תלונה מהוריו של צעיר מהוד השרון, שטענו כי הוא נעלם לאחר שגנב את אקדחו של האב מכספת ביתי שהייתה נעולה - ואיין לשים קץ לחייו. "ההורים סיפרו כי בנם לקח אקדח מהכספת של אביו, איש שירותי הביטחון, ושלח מסרונים לאמו בהם כתב: 'נמאס לי. לא תראי אותי יותר''', סיפר הערב מפקד משטרת הוד השרון, רפ''ק עמוס צעדה.

נבדק האם לצעיר היה רקע פסיכיאטרי

מיד עם קבלת התלונה פתחו במשטרה בסריקות נרחבות אחר הצעיר על מנת לאתר אותו במהירות המרבית. ''נערכנו לאתר אותו וביצענו איכון לטלפון הנייד שלו'', סיפר רפ''ק צעדה. ''אז איתר אותו שוטר הסיור אסף ודאי בשטח פתוח בין הרחובות חיים ויצמן - וזלמן שז''ר בעיר. השוטר זיהה אותו עם אקדח דרוך צמוד לרקתו''. השוטר מיהר לקחת מידיו את האקדח רגע לפני שהתכוון לירות בעצמו. ''הוא כנראה לא הצליח לתפעל אותו'', ציינו במשטרה.

הצעיר הועבר לבדיקות רפואיות, בליווי אמו. "הוא כל הזמן אמר שלא טוב ונמאס לו מהחיים האלה'', אמר אחד רפ"ק צעדה. במשטרה בודקים כעת האם היה לצעיר רקע פסיכיאטרי ובהמשך יוחלט האם וכיצד להמשיך בחקירת המקרה.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק