איציק זוהר: "לא מסוגל לראות את אבי במצב הזה"

כוכבי כדורגל רבים בעבר ובהווה הגיעו לבית החולים והתפללו לשלומו של אבי כהן. "הוא בחור חזק עם לב ענק וטוב", מתקשה איציק זוהר לעכל. בריאיון לחדשות 2 מספר כוכב הכדורגל על הפגישה הראשונה שלו עם כהן, הטיפים שקיבל לקראת "רוקדים עם כוכבים" והתקווה לשמוע בשורות טובות

בין העשרות שהגיעו לבית החולים איכילוב, שם מאושפז במצב אנוש כדורגלן העבר אבי כהן - היה גם איציק זוהר. "לא הייתי מסוגל להיכנס ולראות אותו במצב הזה", הודה כדורגלן העבר.

יחד עם חברים וקרובי משפחה רבים, ניסה זוהר לחזק את רעייתו וילדיו של כהן, שהתבשרו כי חלה החמרה במצבו ושמעו כי הסיכויים להתאוששותו נמוכים."יש כאן המון אהבה והמון רצון טוב שיעבור את זה בשלום, בניגוד למה שהרופאים לצערנו אומרים", ניסה זוהר לשמור על אופטימיות זהירה.

השניים הכירו לראשונה כשזוהר היה בן 17 והגיע לשחק במכבי ת"א, כשכהן שב מאנגליה. "משם התפתחה חברות", נזכר זוהר ומספר על בחור חזק, בעל לב טוב וענק.

טיפים לרקדן המתחיל

"אנחנו רגילים לראות אותו עם חיוך תמידי, צוחק ועושה שטויות, ופתאום זה מישהו שהוא לא אבי. זה קשה", הוא מציין.

כאשר החליט זוהר להצטרף לתכנית "רוקדים עם כוכבים", הוא פנה לחברו, שעשה זאת קודם לכן בהצלחה. "זה הטיפ האחרון שהוא נתן לי", מספר זוהר שנלחץ מעט מהמעבר מכר הדשא לרחבת הריקודים.

עכשיו, מקווה זוהר שלמרות שנדמה כי אפסה התקווה, יצליח כהן להתאושש וישוב לשחק איתו ועם חבריו כדורגל בימי שישי: "אני מאמין שהוא יחזור. אני לא רואה את זה קורה בלעדיו". 

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק