פעוט בן 3 נמצא מת ברכב נעול

הוריו של פעוט בן 3 מצאו אותו שוכב לבדו באוטו נטוש שחנה בצומת אחיסמך ליד לוד. כוחות הצלה שהגיעו למקום איתרו את המכונית וביצעו בו פעולות החייאה, אך נאלצו לקבוע את מותו, ככל הנראה מחנק. רק לפני שנה מתה אחותו של הפעוט, שהיתה בת 8

פעוט כבן 3 נמצא בשעות הצהריים במצב קשה, ברכב נטוש בחצר ביתו, סמוך לצומת אחיסמך באזור לוד. בתום מאמצים ממושכים של כוחות הצלה שהוזעקו למקום, נקבע מותו.

הדיווח במד"א התקבל בשעה 12:47, על ידי הוריו של הילד. כוחות הצלה רבים הגיעו למקום והעניקו לפעוט טיפול ראשוני בשטח. בסופו של דבר, מת הפעוט בדרכו לבית החולים.

בשלב זה עדיין לא ברורות נסיבות האירוע, וכיצד הגיע הפעוט לרכב. "קיבלנו הודעה על ילד מחוסר הכרה בתחנת דלק, ללא דופק וללא נשימה לאחר שכנראה הושאר זמן רב ברכב", אמר היום משה בן הרוש, מתנדב זק"א, בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "ההורים נמצאים במקום".

"הרכב היה רותח"

"הילד נכנס לרכב, שיחק בו וככל הנראה נרדם. ההורים חיפשו אותו יותר משעה - וכשמצאו אותו ניסו לבצע בו החייאה", המשיך בן הרוש. "הרכב היה ממש רותח". 

"לא ידועות לנו הנסיבות שהובילו למציאת הפעוט", סיפר דובר מד"א זכי הלר, בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "הצוות שהוזעק למקום ביצע בילד פעולות החייאה, אך נאלץ לקבוע את מותו".

המשטרה החלה בבדיקת המקרה בניסיון לבדוק מה הביא למותו של הפעוט. הוריו של הילד טרם נחקרו וכעת גובים כוחות המשטרה פרטים ועדויות בזירת האירוע. מבדיקה ראשונית עולה כי רק לפני כשנה עברה על המשפחה טרגדיה נוספת, כשבתם בת השמונה של ההורים מתה ממחלה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים בנושא? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק