אילת: בן 3 נפל לג'קוזי וטבע, מצבו קשה

פעוט פונה במצב אנוש לביה"ח יוספטל באילת, לאחר שהחליק לתוך הג'קוזי ובלע כמות גדולה של מים. מצבו התייצב. דובר המשטרה בעיר: "היו הרבה ילדים שהשתכשכו בבריכה, ובלי ששמו לב הילד נפל לג'קוזי". המשטרה בודקת חשד לרשלנות מצד הוריו של הפעוט. ובינתיים, איתי בן ה-5 שהתחשמל אתמול בבריכה במוצקין נאבק על חייו

לאחר יממה, אסון נוסף בבריכה: ילד בן 3 טבע היום בג'קוזי בביתו באילת, לאחר שככל הנראה החליק על שפת הג'קוזי ונפל פנימה.

בני משפחתו הבחינו בו על קרקעית הג'קוזי ומשו אותו מיד מהמים. הוא הובהל לבית החולים יוספטל בעיר במצב אנוש, אך הצוות הרפואי הצליח לייצב את מצבו וכעת הוא מוגדר קשה.

"היו הרבה ילדים שהשתכשכו בבריכה", סיפר לחדשות 2 באינטרנט סנ"צ איתן גדסי, דובר משטרת אילת. "הילד היה באזור הג'קוזי ובלי ששמו לב הוא נפל למים". המשטרה בודקת חשד לרשלנות.

מבית החולים יוספטל נמסר כי הפעוט נפגע בעיקר מבליעת כמות גדולה מאוד של מים. עוד נמסר כי הוא מועבר להמשך טיפול בבית החולים סורוקה בבאר שבע.

איתי בן ה-5 נאבק על חייו

נאבק על חייו. איתי בן ה-5 (חדשות 2)
בני משפחתו של איתי פרויים בן ה-5 עדיין ממתינים לשיפור במצבו לאחר הבילוי המשפחתי אמש בבריכת "גלי גיל" שבקריית מוצקין. כבל חשוף שנגע במי הבריכה גרם להתחשמלות של 11 ילדים, ובהם גם איתי שנפגע קשה.

בשעות הצהריים חלה החמרה במצבו של איתי, והוא עדיין מאושפז בחדר הלם בבית החולים רמב"ם בחיפה, לשם פונה אתמול לאחר מאמצי החייאה. "הוא מורדם ומונשם ומצבו מוגדר יציב", סיפר דובר בית החולים דוד רטנר לחדשות 2. "מערכות הגוף שלו יציבות וכעת אנו ממתינים שיתאושש כדי לראות אם נגרם לו נזק נוירולוגי".

לדברי הרופאים עדיין מוקדם לקבוע אם ייגרם לו נזק לטווח הארוך, כיוון שבמקרים כאלה צריך להמתין כמה ימים כדי לאבחן את מידת הפגיעה. מחקירת המשטרה עולה שכבל חשמלי חשוף שהיה מעל בריכת הפעוטות נרטב, וגרם להתחשמלות הבריכה כולה.

אחרי המחדל שהוביל להתחשמלותו של איתי פרויים בן ה-5, נחשף אמש סרטון משפחתי המתעד את הדקות האחרונות שלפני ההתחשמלות. אביו סיפר אמש על המצב הקשה שבו נמצא בנו בן ה-5. "הוא היה מת ל-10 דקות, אמר בכאב.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק