רוכב אופנוע החליק ונפצע קשה

בשבריר שנייה: רוכב אופנוע בן 42 פונה בצהריים במצב קשה כשהוא מונשם ומורדם לבית החולים העמק בעפולה לאחר שהחליק עם אופנועו בנצרת עילית. במשטרה בודקים אפשרות שנסע מהר מדי אך גם שישנם כתמי שמן על הכביש

תאונת אופנוע. ארכיון (חדשות 2)

רוכב אופנוע בן 42 נפצע בצהריים קשה לאחר שהחליק על הכביש בנצרת עילית ופגע במעקה הבטיחות, סמוך לצומת ביג בעיר.

האיש, תושב נצרת, פונה במסוק לבית החולים העמק בעפולה כשהוא מונשם ומורדם. שמעון, קצין אגף התנועה במרחב עמקים במשטרה, סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי "מדובר בתאונה עצמית. הנסיבות עדיין לא ברורות, ייתכן שהוא לקח את הסיבוב מהר מדי אבל בודקים עכשיו גם אם יש כתמי שמן על הכביש".

ממד"א מרחב גלבוע נמסר שהאיש סובל מפגיעת ראש. צוות נט"ן מד"א שהגיע למקום העניק לו טיפול ראשוני.

אתמול: אב יצא מחניה - ודרס את בתו

אב שיצא מחניית ביתו ביישוב שגב שלום אתמול, לא הבחין בבתו הפעוטה שככל הנראה עמדה מאחורי המכונית, פגע בה והביא למותה. המשטרה פתחה בחקירת המקרה.

לאחר שהאב הביא את בתו בת השנתיים לבית, הוא לא הבחין כי היא עומדת בשביל החנייה ופגע בה בעוצמה ברגע שנסע עם הרכב. לאחר ששם לב שפגע בה פינו במהרה בני המשפחה את הפעוטה למרפאה המקומית.

למרות המאמצים להחיותה, נקבע מותה של הפעוטה במקום. המשטרה המקומית פתחה מיד בבדיקת המקרה. האב נלקח לחקירה כדי לתת את גרסתו לנסיבות שהובילו לתאונה.

דובר מרחב נגב במשטרה רפ"ק תמיר אבטבי סיפר לחדשות 2 באינטרנט, כי מחקירה ראשונית של המקרה עולה שהאב הוריד את הילדה בבית ורצה לצאת לסידורים נוספים. לדבריו, כאשר נכנס שוב לרכבו חשב ככל הנראה שהיא כבר בתוך הבית ואז פגע בה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק