היום: כל ישראל גלעד שליט

ארבע שנים הוא לא איתנו והתקווה עוד לא אבדה. עם ישראל יציין היום את יום השנה הרביעי לחטיפתו של גלעד שליט במספר אירועים בכל רחבי הארץ. עשרות אופנוענים יעברו מול מספר שגרירויות בולטות ויעבירו מכתב לשחרורו של החייל החטוף. בערב צפויה להתקיים קבלת שבת המונים מול משרד ראש הממשלה. ביום ראשון תצא "צעדת שליט"

היום יציינו ברחבי הארץ את יום השנה הרביעי לחטיפתו של החייל גלעד שליט ונפילתו בשבי החמאס. במצפה הילה כבר החלו בהכנות לצעדת גלעד שתצא ביום ראשון ותסתיים שבועיים לאחר מכן מול בית ראש הממשלה. במקביל, צפויים להיערך היום מספר אירועים לציון יום החטיפה.

האירוע המרכזי של היום צפוי להיות מסע אופנועים ענק שיכלול עשרות משתתפים ויעבור בשגרירויות ארה"ב, בריטניה, צרפת, רוסיה וסין. האופנוענים צפויים לשאת את הדגל עם תמונתו של גלעד ולהעביר לכל שגריר שמול משרדו יעברו מכתב ובו קריאה לשחרורו המידי של גלעד.

לקראת הערב, סמוך לכניסת השבת, תיערך קבלת שבת המונית מול בית ראש הממשלה בנימין נתניהו. המפגינים יבקשו לציין את העובדה שגלעד לא יכול לחגוג את השבת עם משפחתו והם יקראו לנתניהו להגביר את המאמצים לשחרורו של החייל החטוף. נועם ואביבה שליט, הוריו של גלעד, צפויים להגיע לקבלת השבת.

במטה לשחרור שליט מקווים שעוד עשרות אלפי ישראלים יצטרפו לצעדה שתחל ביום ראשון. הוריו של שליט מתכוונים לצעוד במשך 12 ימים ממצפה הילה, דרך חיפה ותל אביב, עד שיגיעו לירושלים. מהמטה נמסר כי הפעילים מתכוונים להישאר במאהל המחאה בירושלים עד שגלעד יחזור הביתה.

בשבוע הבא ביום שני צפויה התזמורת הפילהרמונית הישראלית בשיתוף עם עיריית אשדוד לקיים קונצרט מול רצועת עזה תחת הכותרת "קונצרט זעקה לעולם". המסר של הקונצרט, לדברי מארגניו, הוא להשאיר את נושא שליט על סדר היום הציבורי ולזעוק את הזעקה והצורך לקבל מידע על מצבו של החייל החטוף.