י-ם: בן 13 התמוטט ומת במהלך טיול

טרדגיה במהלך טיול: צוות מד"א שהוזעק לטפל בנער בן 13 שהתמוטט במהלך טיול בנחל קטלב שסמוך לירושלים נאלץ לקבוע את מותו, ככל הנראה בעקבות התקף אסטמה קשה. נסיבות המקרה עדיין לא ברורות. "קיבלנו דיווח מאזרחים שהיו במקום וצוות ראשוני שלנו הגיע וביצע בו פעולות החייאה", אמר לחדשות 2 באינטרנט דובר מד"א י-ם

נער בן 13 התמוטט ומת היום במהלך טיול בנחל קטלב הסמוך לנחל שורק, ככל הנראה בעקבות התקף אסטמה קשה. צוות מד"א-ירושלים שהגיע למקום החל לבצע בו פעולות החייאה, לאחר שאיבד את הכרתו והפסיק לנשום, אך אלו כשלו ובהמשך נקבע מותו על ידי רופא של מד"א ושל יחידת 669.

"אנחנו עדיין לא יודעים את הנסיבות המדויקות של המקרה", אמר לחדשות 2 באינטרנט דני רוטנברג, דובר מד"א ירושלים. "קיבלנו דיווח מאזרחים שהיו במקום וצוות ראשוני שלנו הגיע וביצע בו פעולות החייאה ", הוסיף רוטנברג.

מוקדם יותר: בן 9 נמצא ללא רוח חיים במיטתו

מוקדם יותר הבוקר אירעה טרגדיה בבית שמש כשילד חרדי בן 9, תושב העיר, נמצא במיטתו על ידי בני משפחתו כשהוא ללא רוח חיים. צוות נט"ן שהוזעק למקום ביצע ניסיונות החייאה ממושכים בילד, אך נאלץ לבסוף לקבוע את מותו.

"הילד נמצא במיטתו כשהוא לא מגיב וללא דופק ונשימה", סיפר לחדשות 2 באינטרנט איליה דובנר, דובר מד"א ירושלים. "הוא היה בריא בדרך כלל. הוא פשוט הלך לישון ולא התעורר. טיפלנו בו במיטתו, חיפשנו ולא מצאנו שום דבר", הוסיף דובנר וסיפר כי העניין הועבר לחקירת המשטרה.

בהמשך אותו אירוע החלו 500 חרדים מזרם נטורי קרתא להתפרע במחאה על הכוונה להעביר את גופתו של הילד לנתחילה, ופצעו קל שוטר ורופא של מד"א. 

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק