בת ים: האם השאירה את הפעוטות ברכב ויצאה לקניות

תושבת ירושלים נעצרה בחשד שהשאירה את ילדיה, זוג תאומים במכונית לבדם, והלכה לקניון בבת ים. "הם היו לבד רק דקות ספורות", טענה האם בפני השוטרים שעצרו אותה. במקרה נוסף שאירע בעפולה - אם השאירה תינוק לבדו ברכב

טוענת שהשאירה אותם רק לכמה דקות. אילוסטרציה (חדשות 2)

שני אירועים של הזנחת ילדים ביום אחד: אם שהלכה לקניות בבת ים השאירה את שני ילדיה הקטנים במכונית. בעפולה עוכבה אמא אחרת לחקירה בחשד שהשאירה, מסיבה לא ברורה, תינוק לבדו באוטו.

עובר אורח נדהם לראות שני תינוקות יושבים לבדם במכונית ומיד הזעיק את המשטרה למקום. החלונות של המכונית היו סגורים, אך למרבה המזל השאירה האם את דלתות המכונית לא נעולות ולכן השוטרים לא נאלצו לפרוץ את המכונית כדי לחלץ את התינוקות, תאומים בני שנתיים. לא ברור כמה זמן הם נותרו לבדם במכונית, כשהחלונות סגורים, אך הם חולצו ממנה כשמצבם מוגדר טוב.

את האם איתרו השוטרים לא הרחק משם בקניון סמוך כשהיא עורכת להנאתה קניות. השוטרים עצרו את האם, תושבת ירושלים בת 37. בחקירתה טענה האם כי "רק הלכה להחזיר פריט לחנות והשאירה את התאומים לדקות ספורות בלבד".

במקרה שני, לא פחות חמור, נעצרה אם בעפולה בחשד שהשאירה את בנה הפעוט באוטו לבדו. כשחזרה למכונית נדהמה לפגוש שוטרים שמיד עצרו אותה בחשד להזנחה.