הפצועה בתאונה באילון: העיתונאית והשחקנית בר בלפר

תאונת דרכים קשה באזור המרכז: כתבת גל"צ נפצעה באורח אנוש בתאונה בין שני כלי רכב פרטיים במחלף קק"ל בנתיבי איילון בתל אביב. צוותי מד"א פינו אותה לבית החולים איכילוב בעיר כשהיא מורדמת ומונשמת. כתוצאה מעוצמת הפגיעה הועפה הצעירה מהרכב. בלפר כיכבה בסרט "מישהו לרוץ איתו"

בר בלפר, כתבת גלי צה"ל בת 19, נפצעה בצהריים באורח אנוש בתאונת דרכים בין שני כלי רכב פרטיים במחלף קרן קיימת לישראל בנתיבי איילון בתל אביב. שני צוותי טיפול נמרץ של מד"א שהוזעקו למקום פינו את הצעירה במצב אנוש לבית החולים "איכילוב" בתל אביב. בתאונה נפצעה קל עד בינוני אישה נוספת בת 70.

"החיילת ככל הנראה עפה מהרכב בזמן ההתנגשות ונפגעה קשה מאוד בראשה", אמר לחדשות 2 באינטרנט זכי הלר, הדובר המבצעי של מד"א. "היא פונתה לאיכילוב כשהיא מחוסרת הכרה ומונשמת".

לפני עבודתה העיתונאית בגלי צה"ל כיכבה בר בסרט "מישהו לרוץ איתו" שיצא ב-2006, עיבוד לספרו של דויד גרוסמן. בר גילמה את תמר, הדמות הראשית, מוזיקאית צעירה שמחפשת ברחובות ירושלים אחרי אחיה. על תפקידה הייתה מועמדת לפרס האוסקר הישראלי.

בוחני תנועה של מחוז תל אביב הגיעו למקום כדי לברר את נסיבות התאונה המדויקות. ההערכה הראשונית היא כי הרכב בו נסעה הפצועה התנגש בחוזקה ברכב שלפניו, מה שגרם לתוצאות הקשות של התאונה.

רמי מילר, פרמדיק של מגן דוד אדום שהגיע לזירת התאונה, סיפר לערוץ החדשות של חדשות 2 באינטרנט כי הצעירה נפגעה בראשה ואיבדה את הכרתה. "הגעתי כשלוש דקות לאחר שהתרחשה התאונה, ראיתי שני רכבים שהתנגשו בתאונה חזית-אחור", סיפר מילר שיחד עם חובש ורופא שהגיעו למקום העניק לה טיפול ראשוני. "החדרנו עירוי וביצענו בה פעולות החייאה, עד שהגיעה ניידת של מד"א שפינתה אותה לאיכילוב", סיפר מילר.

הבוקר: בן 4 נפצע קשה בתאונת פגע וברח

הבוקר אירעה תאונת "פגע וברח" חמורה באבו-גוש, כשילד כבן 4 נפצע באורח קשה בראשו לאחר שנדרס על ידי רכב פרטי באבו גוש. צוות טיפול נמרץ של מד"א פינה את הילד לבית החולים הדסה עין-כרם עם פגיעות ראש כשהוא מורדם ומונשם.

המשטרה פתחה בסריקות אחר נהג הרכב, מסוג פולקסוואגן גולף, שנמלט מהמקום בנסיעה מהירה לאחר התאונה.

ג'אבר עזאת, חובש בכיר במד"א ירושלים, סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי הילד היה בדרך לגן עם אימו כשפגעה בו המכונית ופצעה אותו קשה. "בשעה 7:02 התקבלה הודעה על פגיעה בילד בכביש הראשי של אבו גוש", אמר החובש. 

"יצאתי מיידית לתאונה ולהפתעתי מצאתי ילד בן 4 מחוסר הכרה, סובל מפגיעת ראש קשה", הוסיף איש מד"א שהחל להעניק לילד טיפול מיידי, "הזמנתי ניידת טיפול נמרץ בנוסף לטיפול שנתתי, ופינינו אותו להדסה". עדי ראייה סיפרו הרכב הפוגע הגיע מכיוון נווה אילן לירושלים. נהג הרכב, כאמור, נמלט מהמקום, והמשטרה פתחה בחיפושים אחריו.

מבית החולים הדסה כין-כרם נמסר כי מצבו של הילד מוגדר כעת יציב ובינוני, אך הוא עדיין מורדם ומונשם ביחידת טיפול נמרץ של בית החולים.

ילד בן 4 נפצע קשה בתאונת "פגע וברח" באבו גוש