ישראלי נעלם בברזיל במהלך טיול

איתי בן דוד, צעיר ישראלי שיצא לטיול באי איסלה גרנדה שבדרום ברזיל, נעלם במהלך טיול אליו יצא אמש ומאז לא יצר קשר עם איש. משרד החוץ העביר לישראלים המטיילים באזור את בקשת המשפחה להצטרף למשלחת החיפוש המקומית ולמשלחת החילוץ בראשות חיליק מגנוס, שצפוייה לצאת בשעות הקרובות מישראל

נעדר ישראלי בברזיל: איתי בן דוד, צעיר שיצא לטייל אתמול באי איסלה גרנדה שבדרום ברזיל, נעלם ולא יצר קשר עם איש ב-24 השעות האחרונות.

במשרד החוץ אישרו את הפרטים ומסרו לחדשות 2 באינטרנט כי משרד החוץ עומד בקשר עם המשפחה בישראל, והשגרירות בברזיל נמצאת בקשר עם הרשויות המקומיות שפתחו בחיפושים אחרי הנעדר.

משפחתו של איתי מבקשת מישראלים שאולי ראו אותו במהלך הטיול, או שנמצאים באזור, להצטרף לחיפושים אחריו. כל המעוניין להגיע ולחפש אחרי איתי מתבקש ליצור קשר עם מלון בשם YES POUSADA, מספר הטלפון במלון 00552433615715.

למשלחת החיפושים המקומית הצטרפה בשעות הלילה גם משלחת חילוץ בראשותו של חיליק מגנוס, שבעבר היה חבר בעשרות משלחות לאיתור ישראלים שנעלמו בחו"ל. אייל מגנוס סיפר כי הם יצאו בשליחות חברת "הפניקס" לחפש אחרי בן דוד ומקווים לאתר אותו בריא ושלם.