תל אביב: הברמן ביצע תעלול והצית סועדים

אורחים שהגיעו בסוף השבוע לבר בתל אביב לא דמיינו לעצמם שיסיימו את הערב בבית החולים. אחד הברמנים שעבד במקום ניסה לבצע פעלול עם אש, ובטעות פגע בארבעה בני אדם שישבו בסמוך. צוותי מד"א שהגיעו למקום טיפלו בפצועים שסבלו מכוויות

הברמן הצית בטעות את האורחים. אילוסטרציה (חדשות 2)

גם לברמנים ככל הנראה, מומלץ שלא לשחק באש. ארבעה בני אדם שסעדו בסוף השבוע במסעדה תל אביבית, נפלו קורבן לתעלול של אחד הברמנים במקום. המוזג שהחליט לשעשע את האורחים ולהצית אלכוהול, יצר להבה גדולה שגרמה להם לכוויות בחלקים שונים בגופם.

האירוע התרחש ביום שישי האחרון במסעדת "פאנץ' ליין" ברחוב הארבעה, כך מדווח העיתון "ידיעות אחרונות". במהלך הערב הבחינו האורחים שישבו סמוך לבר כי המוזג החל לבצע תעלולים בעזרת מצית. "ישבנו קרוב לבר וראינו את הברמן שופך וודקה על הדלפק ומצית אותה", מספרת אחת האורחות.

"הלהבה הייתה קטנה והוא רצה שהיא תגדל, אז הוא שפך וודקה ונשף. צעקתי לו לפני זה 'זה מסוכן', והוא ענה לי שהכל בשליטה", מוסיפה אחת הסועדות, אך לדבריה רגעים אחר כך, האש עפה לעברה. "היינו כמו לפידים, ושמעו אורחים צועקים 'הם בוערים", היא מספרת.

צוותי טיפול רפואי שהגיעו למקום פינו את האורחים שסבלו מכוויות לבית החולים. שלושה בני אדם עדיין מאושפזים בעקבות המקרה, עם כוויות בפנים, בידיים ובאזור החזה. בעקבות האירוע זימנה המשטרה את הברמן ואת נציגי המסעדה לחקירה. המקום נסגר לעת עתה על ידי קצין משטרה ובעלת המקום צפויה לעבור שימוע בנושא בקרוב.

רוצים לקבל עדכונים בפייסבוק מחדשות 2?