גבר ואישה נספו הלילה בשריפה בדרום תל אביב

בשריפה שפרצה בחדר המדרגות של בניין מגורים בן 4 קומות, נפגעו 10 בני אדם משאיפת עשן ומכוויות. כוחות הכיבוי עמלו דקות ארוכות עד שהצליחו לחלץ את האנשים מהקומות העליונות של הבניין. "הכבאים שהגיעו למקום מצאו את הדיירים לכודים וזועקים לעזרה", סיפר מפקד שירותי הכבאות של תל אביב. סיבת הדליקה עדיין נבדקת

גבר ואישה בשנות ה-30 לחייהם נספו הלילה בשריפה שפרצה בדרום תל אביב. בשריפה נפגעו גם עשרה בני אדם משאיפת עשן ומכוויות, ומחציתם פונו לבתי חולים לקבלת טיפול רפואי. סיבת השריפה אינה ידועה בשלב זה.

השריפה פרצה סמוך לשעה 2:00 בלילה בבניין מגורים בן ארבע קומות ובו מספר רב של כניסות. רוב דיירי הבניין הם עובדים זרים שנמלטו על נפשם. ארבעה צוותי טיפול נמרץ ושבעה אמבולנסים של מגן דוד אדום הוזעקו למקום. מותם של הגבר והאישה - שסבלו מכוויות קשות ומשאיפת עשן - נקבע במקום.

"המון לכודים זעקו לעזרה מהקומות העליונות"

נוסף לצוותים הרפואיים, הגיעו למקום שישה צוותי כבאות שעסקו בחילוץ הדיירים. צוותי מגן דוד אדום טיפלו בעשרה פצועים שנפגעו בשריפה. שלושה מהם פונו לבתי החולים וולפסון בחולון ושניים נוספים פונו לבית החולים איכילוב בתל אביב. יתר הנפגעים קיבלו טיפול רפואי במקום.

האש השתוללה בעיקר בקומות העליונות של הבניין והקשתה על חילוץ הדיירים. "תמונת המצב שנגלתה לעינינו הייתה של אנשים לכודים בקומות העליונות שזועקים לעזרה", סיפר לחדשות 2 טפס"ר משה אוחנה, סגן מפקד שירותי כבאות תל אביב. "כנראה שהדליקה החלה בחדר המדרגות כתוצאה מפסולת. אנשים ניסו להימלט בצורה לא נכונה ונפגעו משאיפת עשן". 

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק