מיוחד לאינטרנט: יומן סיכום השנה של גל"צ - בווידאו

פלילים, ספורט, דודו טופז, אסף רמון - אין סוף של אירועים שהיו בשנה אחת שצריך לסכם. לראשונה עושים זאת גלי צה"ל, בשיתוף חדשות 2 באינטרנט, בווידאו. צפו במשדר המיוחד לחג

מדי שנה מסכמים בגלי צה"ל את השנה, אבל השנה יש להם חידוש: יומן סיכום שנה בווידאו, במיוחד לאינטרנט, בשיתוף חדשות 2 באינטרנט.
 
עידן קוולר, שיזם את היומן המיוחד, אירח באולפני הטלוויזיה של פיקוד העורף את הכתבים הדס שטייף ומתן חודורוב שדיברו על פרשת דודו טופז, משטרת ישראל האלימות בחברה הישראלית וגם על התיקשורים של שרי אריסון.
 
יוני שיינפלד וטל לב-רם בחנו את משבר האמון מול הקצינים הבכירים, סיפרו חוויות מעופרת יצוקה והתייחסו לפרשיות הרמטכ"ל כמו גם לטרגדיה של משפחת רמון שהדהימה מדינה שלמה.
 
שיר זיו וטל שורר עקבו אחרי הניצחונות, ההפסדים והרגעים הבולטים בספורט הישראלי, בדגש על ההשפלה של נבחרת ישראל במשחק במוקדמות המונדיאל והעפלתה של ישראל לחצי גמר גביע דיוויס.
 
לירון זייד, דלית רצ'סטר ונעמה חן סקרו את ההופעות, השירים והסרטים שעשו לנו את השנה.   וכמובן שהיומן מתייחס גם לפרסומות ולציטוטים הבולטים של השנה.
 
מגיש ועורך אחראי: עידן קוולר, עריכה: נועה שפירא ולירון קרס, תחקיר והפקה: לינור זייליג, עריכת פסקול ומוזיקה מקורית: אדם יודינסקי וניצן שגיא. התכנית צולמה בשיתוף צוות אולפני הטלוויזיה של פיקוד העורף.