עדי ראייה: "הוא העיף את הילד באוויר והמשיך בנסיעה"

ילד בן 6 נפגע באורח בינוני בתאונת פגע וברח בבני ברק. מוקדם יותר פגעה מכונית מסוג טויוטה כסופה באישה בת 72 שחצתה את הכביש באשקלון. נהג הרכב הפוגע נמלט מהמקום אך עדי ראייה מסרו תיאור מלא של המכונית. המשטרה מחפשת את הנהגים

פגע ונמלט. ארכיון (חדשות 2)

שתי תאונות פגע וברח אירעו הערב סמוך לשעה 19:00. אישה בת 72 נפגעה באורח בינוני עד קשה מפגיעת מכונית סמוך לאזור התעשייה באשקלון. בבני ברק נפגע ילד בן 6 באורח בינוני לאחר שנדרס ברחוב סוקולוב בעיר.

בשני המקרים היו במקום עדי ראייה שבחינו בתאונה, אשר הזעיקו צוות רפואי למקום במהירות. על פי דיווחים של עדי הראייה, הנהג הדורס באשקלון המשיך בנסיעה ונמלט מהמקום כשהוא משאיר את האישה פצועה על הכביש.

צוות של מגן דוד אדום שהגיע למקום פינה את האישה במצב בינוני עד קשה לבית החולים ברזילי בעיר כשהיא סובלת מפגיעת ראש קשה. למרבה המזל, אחד מעדי הראייה זיהה את הרכב הפוגע והעביר לידי השוטרים תיאור מלא של המכונית.

"מדובר במכונית מסוג טויוטה כסופה ויש בידינו את מספר הרישוי של המכונית", אמרה לחדשות 2 באינטרנט פקד מיטל גרף, דוברת משטרת לכיש. נסיבות התאונה עדיין נחקרות ובמשטרה ממתינים לגביית העדות מהאישה וכן מהנהג הפוגע. "אנחנו מציעים לו לא להסתתר כיוון שכל הפרטים שלו מצויים בידינו".

"הרכב העיף את הילד באוויר"

זמן קצר לאחר התאונה באשקלון אירעה תאונת נוספת בבני ברק, שם נפגע ילד בן 6 באורח בינוני. גם במקרה זה עדי ראייה שנכחו במקום מסרו למשטרה תיאור של המכונית. מדובר ביונדאי גטס בצבע תכלת שנמלטה מהמקום.

"הרכב העיף את הילד באוויר", דיווח אחד עדי הראייה למשטרה. "הזעקנו את מגן דוד אדום ואז ראינו שהנהג הפוגע נמלט והזעקנו גם את המשטרה". אגף התנועה של מחוז במרכז פתח בסריקות לאיתור הנהג הדורס.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק