הכבאים הורו: לבטל אירוע בהשתתפות בר רפאלי בקניון בבאר שבע

פרסום ראשון | מפקד מחוז דרום של כיבוי האש הוציא צו מניעה לקיום אירוע בהשתתפות הדוגמנית בחניון קניון הנגב עזריאלי בבאר שבע ברגע האחרון. הסיבה: המארגנים לא צייתו להוראות הכבאים, ובכך היוו סכנה לחיי אדם

האירוע בהובלתה בוטל. רפאלי (עודד קרני - mako)

אירוע בהשתתפות בר רפאלי בוטל ברגע האחרון - בהוראת הכבאים: מפקד מחוז דרום של כיבוי אש, טפסר בכיר משה סוויסה, הורה להוציא צו סגירה מנהלי לקיום אירוע השקה בהובלת הדוגמנית בר רפאלי שאמור היה להתקיים היום (חמישי) בחניון קניון הנגב עזריאלי בבאר שבע - כך נודע לראשונה לחדשות 2 Online.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - כנסו לחדשות 2 בפייסבוק

האירוע אמור היה להתקיים בשעה 19:00 בערב ברחבת החניון של הקניון, ובמהלכו אמורה הייתה הדוגמנית להגיע למקום על מנת להוביל השקה של מותג שהיא מקדמת. אלא שהאירוע בוטל בהוראת מפקד המחוז בנימוק לפיו המארגנים לא עמדו בדרישות כיבוי האש - ובכך היוו סכנה לחיי הציבור.

לדבריו, החניון שהוקצה לקיום האירוע משמש כחניון בלבד - ועקב שינוי שבוצע בו, יש לערוך שינוי של אמצעי ומערכות הכיבוי. משאלה לא נעשו, החליט מפקד המחוז על הוצאת צו האוסר על קיום האירוע שניתן למארגנים ע"י טפסר אלי פרץ, מפקד התחנה האזורית באר שבע.

בנוסף לכך, בעלי חנויות התרעמו על כך שסגרו את החניון במקום לצורך קיום האירוע - מה שהוביל לכך שפחות ופחות אנשים הגיעו לקניות במקום באחד מזמני השיא של השבוע, יום חמישי בשעות אחר הצהריים.