המשפחה נפרדה, הסב שב לחיים

בני משפחתו של בן 73 משדרות טוענים כי הוזעקו על ידי הרופאים בביה"ח ברזילי בכדי להיפרד מסב המשפחה לאחר שמצבו הידרדר. הם הגיעו לחדרו יחד עם רב בכדי להיות עמו ברגעיו האחרונים, ואף פתחו בהכנות להלווייתו. אלא שאז לטענתם התקבל טלפון מבית החולים בו נמסר להם כי יקירם בחיים. ברזילי: "לא נקבע מוות"

המשפחה הופתעה: "סבא בחיים" (ארכיון) (רויטרס)

אירוע חריג בבית החולים ברזילי: בני משפחתו של אדם שאושפז בבית החולים טוענים כי התבשרו על מותו מאנשי הצוות ואף נקראו להיפרד ממנו, אלא שמספר שעות לאחר מכן הם קיבלו הודעה מפתיעה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בני המשפחה טוענים כי נקראו היום לפנות בוקר (שלישי) להיפרד מיקירם, לאחר שהמד הדופק הראה את הספרה 0. בני משפחתו של האיש, בן 73 משדרות הסובל ממחלת לב, הגיעו לבית החולים כדי להיות עמו ברגעיו האחרונים בליווי רב.

מודעת האבל (חדשות 2)

לאחר שעזבו את חדרו והבינו כי יקירם נפטר, החלו בני המשפחה בהכנות למסע ההלוויה. הם החלו בהכנת חלקת קברו של הסב, ואפילו תלו מודעות אבל. מאות בני משפחה וחברים חיכו להלוויה בבית הקברות.

אלא שאז, בני המשפחה מספרים כי קיבלו טלפון מפתיע מבית החולים. לדבריהם, בשיחה נאמר ש"סבא חזר לחיים" וכי הדופק חזק, מה שהכניס אותם להלם מוחלט.

למרות דברי המשפחה בבית החולים ברזילי טענו כי נאמר למשפחה שמצבו של הסב קשה מאוד ולכן נקראו המשפחה והרב. הם טענו כי היו לו נשימות ספונטניות וכי לא נקבע מוות.