כפר סבא: בן שנתיים אותר משוטט לבדו ליד כביש סואן

הפעוט אותר על ידי המשטרה, שחקרה את אביו בחשד להזנחת חסר ישע. במקום אחר בעיר אותרה ילדה בת 9 הסובלת ממוגבלות כשהיא משוטטת יחפה ברחובות העיר

פעוט בן שנתיים אותר הבוקר (שני) משוטט לבדו ליד כביש סואן בכפר סבא. המשטרה עיכבה לחקירה את אביו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

שוטרי מרחב שרון נענו לקריאה של נערה כבת 14 שהבחינה בפעוט ברחוב בן יהודה בעיר. ככל הנראה הוא יצא מבית הוריו בלי שהשגיחו בכך. השוטרים פתחו בפעולות לאיתור הוריו, ובין השאר כרזו ברחוב בו נמצא התינוק. לאחר שהצליחו להסב את תשומת לבם של ההורים, עיכבו את האב לחקירה בחשד להזנחת חסר ישע.

במקרה אחר, גם הוא בכפר סבא, אזרחים דיווחו היום למשטרה על ילדה בת 9 משוטטת יחפה לבדה באזור רחוב תל חי בעיר. השוטרים איתרו אותה וגילו כי מדובר בילדה הסובלת ממוגבלות תקשורתית.

בתחנת המשטרה הוענק לה טיפול והחל ניסיון לאתר את מקום מגוריה. התברר כי היא שוהה בקייטנה המיועדת לבעלי מוגבלויות באזור. המשטרה פתחה בחקירה נגד מפעילי הקייטנה בחשד להזנחת חסר ישע. בין היתר נבדק החשד שהאחראים לקייטנה פרסמו ברשת החברתית אודות דבר היעלמותה של הילדה כדי להימנע מדיווח למשטרה.

"בצד הסנקציה הפלילית הקיימת בגין חשד להזנחת חסר ישע, אנחנו מבקשים מההורים לשמור על ילדיהם במיוחד לאור ימים חמים אלו בהם נשקפת סכנה בטיחותית נוספת לשלומם של הילדים", אמר מפקד תחנת כפר סבא סנ"צ פרץ רצון.