אהובה אלפרון כותבת לבנה: "יודעת שהכו אותך ואזקו למיטה"

דרור אלפרון הותקף קשות על ידי סוהרי שירות בתי הסוהר – כך טוענת אמו של העבריין אהובה אלפרון. האם פירטה בעמוד הפייסבוק שלה את השתלשלות האירועים כפי שדווח לה, וכעבור שעות החליטה להסיר את הפוסט. בשב"ס טוענים שהשתמשו בכוח סביר

"לא מרפה הכאב". דרור ואהובה אלפרון (חדשות 2)

אהובה אלפרון, אלמנתו של העבריין יעקב אלפרון, טוענת כי בנה, דרור, הותקף על ידי סוהרים של שירות בתי הסוהר. בפוסט שפרסמה בפייסבוק תיארה האם את מעשי הסוהרים כפי שדווח לה. הבוקר (רביעי) החליטה אלפרון למחוק את הפוסט המפורט.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"אני יודעת שעברת יום קשה שבו סוהרים היכו אותך קשות", כתבה אלפרון לבנה בעמוד הפייסבוק שלה. "שמו אותך בצינוק ואזקו אותך למיטה, ובנוסף אמרו שתקפת (ממש אסיר מול 30 סוהרים)".

"אין לי מושג כמה אתה פצוע", היא הוסיפה. "אני מתפללת לאל שאתה בסדר, דרור, בן יקר שלי. שתדע, לא מרפה הכאב. לא מרפה העצב שמחלחל אל לב נשמתי ומוציא אותי מדעתי. התסכול הוא זמני, אחריו יבואו ימים טובים".

"החירות תחזור להיות מנת חלקך, נחלתך", סיכמה אלפרון. "כואבת אותך מעומק לבי ואוהבת עד כלות נשמתי". הבוקר כאמור מחקה אלפרון את הדברים וכתבה: "חברים שלי, התבקשתי ונאלצתי להסכים לבטל פוסט זה. חבל. אני בדרך של אמת".

גורמים בשירות בתי הסוהר טוענים שדרור אלפרון התפרע עם שני אסירים, עורר מהומה ואף שבר טלוויזיה. לדבריהם, הסוהרים השתלטו על המתפרעים תוך שימוש בכוח סביר, והם נכבלו ונשלחו לבידוד. הגורמים הסבירו כי הסיבה למהומה שהתחוללה הייתה דיון משמעתי שנערך לאלפרון ושני חבריו על תקרית אחרת שאירעה באחרונה.