התמוטט בגלל אלכוהול: "הוא ילד טוב"

בבית החולים בנהריה חל שיפור במצבו של הנער בן ה-14 מכרמיאל שאיבד את הכרתו בעקבות שתייה מרובה של משקאות חריפים. "לא קל לראות את הילד שלך שוכב ככה בטיפול נמרץ", סיפר אביו שנמצא לצד מיטתו, "אנחנו מקווים שיתאושש"

אילוסטרציה (רויטרס)

במרכז הרפואי בנהריה נרשם שיפור במצבו של הנער מכרמיאל שהתמוטט בשעות הלילה (שבת) בעירו לאחר שתייה מרובה של משקאות אלכוהוליים ופונה במצב קשה. מצבו של הנער, ששב להכרה ומשוחח לפרקים עם בני משפחתו, מוגדר כעת קל עד בינוני. הוא צפוי להישאר להשגחה בטיפול נמרץ ילדים לפחות ביממה הקרובה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

לדברי בני המשפחה, הנער בן ה-14 אינו זוכר דבר מאירועי הלילה. "הבן שלי הוא ילד רגיל וטוב. לומד בכיתה ח' ויצא לבלות עם חברים כמו שהוא נוהג לעשות מדי פעם. אנחנו עדיין לא באמת יודעים ומבינים מה קרה שם וממה הילד נפגע", סיפר אביו.

בשלב זה נמנעים בני המשפחה מלשאול את הנער על אירועי הלילה, שכמעט הסתיים באסון. "הוא לא במצב שאפשר לתחקר אותו, כרגע אנחנו רק בתקווה שהוא יהיה בסדר ויתאושש", הוסיף האב המודאג. "לא קל לראות את הילד שלך שוכב ככה בטיפול נמרץ״.

לדברי האב, קצת לאחר השעה חצות הזעיקה אותו אחת השכנות שהייתה נוכחת בעת הטיפול בבנו שהתמוטט ברחוב לא רחוק מבית המשפחה, לאחר בילוי רווי אלכוהול עם חבריו. צוותים של מד"א העניקו טיפול רפואי לבן ה-14 שנמצא שרוע על המדרכה ופינו אותו לבית החולים.

"אנחנו עוד לא מבינים מה קרה. שום דבר לא בטוח. אתה לא מעלה על דעתך שהוא בכלל מעורב בדברים כאלה. ברור שידענו שהתופעה קיימת בקרב צעירים בגילו, דיברנו על זה בבית, והזהרנו אותו", סיפר האב שנמצא כעת לצד בנו בבית החולים.