מות הנהג הפלסטיני: שיבושים באגד

שעות ספורות לאחר שהסתיימה נתיחת גופתו של יוסף ראמוני ונקבע כי אין חשד לפלילים, הודיעה החברה כי מורגשים שיבושים בפעילות קווי התחבורה הציבורית העירונית בירושלים, זאת בשל היעדרות של נהגים מהמגזר הערבי. החברה מעריכה כי השיבושים יימשכו גם מחר

שיבושים יורגשו גם מחר (יח"צ)

חברת האוטובוסים אגד הודיעה הערב (שני) כי בעקבות מותו של נהג החברה יוסף ראמוני, מורגשים שיבושים בפעילות קווי התחבורה הציבורית העירונית בירושלים. בחברה הסבירו כי השיבושים בקווי האוטובוס בבירה נגרמים בשל היעדרות של נהגים מהמגזר הערבי, רובם ממזרח ירושלים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי הערכות של אגד בירושלים, השיבושים בקווים העירוניים בעיר צפויים להמשך גם לאורך יום המחר. בחברה מזמינים את הנוסעים להתעדכן בשיבושים באמצעות אתר האינטרנט או במוקד הטלפוני.

מהחברה נמסר כי היא נערכת ככל יכולתה לתגבור הנהגים מקרב עובדי מטה החברה והמינהל, כמו גם גמלאי החברה, בכדי לצמצם את הפגיעה בנוסעים. "עם זאת", ציינו בחברה, "אגד מתנצל על אי הנוחות ומבקש מציבור הנוסעים לנהוג באיפוק ובסבלנות".

מוקדם יותר היום, לאחר שהסתיימה נתיחת גופתו של הנהג שנמצא תלוי במסוף אגד בבירה, הודיע המכון לרפואה משפטית באבו-כביר למשפחתו כי לא נמצא חשד לפלילים. גורמים פלסטינים טענו תחילה כי ראמוני נרצח על ידי יהודים וקראו לצאת להפגנות אלימות בתגובה לכך.