אשקלון: בן 60 נדרס למוות על ידי אוטובוס

לזירת האירוע, ברחוב בר כוכבא שבעיר, הגיעו פרמדיקים של מגן דוד אדום, שנאלצו לקבוע את מותו של האיש במקום. לדברי המשטרה, "בזירה אירעו בעבר תאונות קשות, בעלות אותם מאפיינים". הנהג זומן לחקירה

זירת התאונה באשקלון (אדי ישראל)

הולך רגל בשנות ה-60 לחייו נפגע הבוקר (ה') מאוטובוס ברחוב בר כוכבא באשקלון. חובשים ופרמדיקים של מגן דוד אדום שהגיעו לזירת האירוע העניקו לו טיפול רפואי, אך בתום ניסיונות החייאה נאלצו לקבוע את מותו במקום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

פקד ליאור בן סימון, דובר משטרת לכיש, אמר בשיחה עם חדשות 2 Online כי במקום "התרחשו בעבר תאונות קשות, בעלות אותם מאפיינים". הוא הוסיף כי בוחני התנועה הגיעו למקום, הנהג נחקר ובהמשך יוזמן לשימוע לגבי פסילת רשיונו.

בחודש אפריל האחרון נפגעו ארבע הולכות רגל ממכוניות חולפות באותו רחוב. מצבן של שתיים מהן הוגדר בינוני ושתיים אחרות נפגעו באורח קל.

אתמול אירעה תאונה קטלנית בכביש מספר, שבה נהרג גבר בן 30 ושלושה נוספים נפצעו כתוצאה מהתנגשות בין רכב פרטי למשאית במחלף חמד. כתוצאה מהתאונה נסגר כביש 1 באופן חלקי ועומסי תנועה כבדים נרשמו ביציאה מירושלים.

מחקירה ראשונית של זירת התאונה בכביש 1 עולה כי רכב פרטי התנגש בחלקה האחורי של משאית שנסעה לכיוון תל אביב. למקום הוזעקו ארבעה צוותי כיבוי מתחנת בית שמש, לאחר ששני כלי הרכב עלו באש. צוותי הכיבוי חילצו שני בני אדם שנלכדו בין כלי הרכב.