אלון חסן לגולש בפייסבוק: "יא הומו, אל תלכלך את הקיר"

גולש שהגן אתמול על שר התחבורה בפייסבוק – קיבל תגובה משפילה מיו"ר ועד עובדי נמל אשדוד אלון חסן. "יא הומו...אני מכיר כמה שיעשו לך טובה", הוא כתב לו. הגולש לחדשות 2: "אני הומו וגאה בזה. חבל שהוא קילל אותי על רקע נטייתי המינית"

אלון חסן (פלאש 90, יוסי זמיר)

"בוא הנה יא חתיכת הומו אל תלכלך את הקיר" - זה מה שכתב אתמול (ב') יו"ר ועד עובדי נמל אשדוד אלון חסן בפייסבוק לאחד הגולשים שצידד בשר התחבורה ישראל כץ.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

חסן כתב אמש (ב') בדף הפייסבוק שלו סטטוס נגד כץ וזכה לתגובות רבות שגידפו את השר. אחד הגולשים, יהונתן שפיגלמן בן ה-22, דווקא גינה את חסן עצמו - וזכה להעלבות ברשת לעיני כל.

"העם עומד מאחורי ישראל כץ", כתב שפיגלמן. "הגיע הזמן לסיים את שלטון הפשע של הוועדים שעושקים את כספי המדינה, בגלל אנשים כמוך יוקר המחיה כאן הוא מהגבוהים בעולם, אנחנו כבר מייחלים ליום שבו נראה אותך מאחורי דוכן הנאשמים".

חסן לא אהב כלל שמישהו "מעז" להתנגד לו וכתב לו: "בוא הנה יא חתיכת הומו אל תלכלך את הקיר".

שפיגלמן: "יש לך בעיה עם הומואים? לפחות אני לא חשוך כמוך, אני הומו גאה וממש כיף לי עם זה".

חסן: "אז אני מכיר כמה שיעשו לך טובה. אולי הבוס שלך שאתה מגן עליו לא?".

"גאה במה שאני". יהונתן שפיגלמן (נורית גל)

"אין לי שום קשר ישיר לאלון חסן או לוועד עובדי נמל אשדוד, אני סתם אזרח בן 22 שאכפת לו מהעושק שמתבצע תחת חסות הוועדים הגדולים, עושק של כולנו", אמר לחדשות 2 Online יהונתן שפיגלמן. "חבל שחסן בחר לפנות ולקלל אותי על נטיית מיני, אני הומו וממש גאה בזה, חבל שאנשים חשוכים כל כך אוחזים בהגה".

לדבריו, מדובר בנושאים שמשפיעים ישירות על יוקר המחיה ואיכות החיים בישראל: "היה חשוב לי להבהיר שלא מדובר במאבק של ישראל מול אלון חסן, אלא מאבק של כל תושבי מדינת ישראל באלון חסן".

בחודש שעבר פקד חסן יותר מאלף מעובדי הנמל ובני משפחותיהם למפלגת הליכוד, במטרה להחליש את כוחו של שר התחבורה ישראל כץ במפלגה. במוקד פעילותו של אלון חסן עמדה כוונתו של שר התחבורה כץ לערוך רפורמה בנמלי הים בישראל.

את תגובתו של אלון חסן לא ניתן היה להשיג