בקצב לטיני: חולון חגגה עדלאידע

מקסיקני גדול מימדים חבוש בסומבררו, מסי בתור בובת ענק וחיות נדירות. העדלאידע המסורתית בחולון התקיימה בפעם ה-22, בסימן מסיבת קרנבל לטינית. איזה עוד אירועים נערכים ברחבי הארץ?

עדלאידע בסימן לטיני (רעות פרוטיס)

העדלאידע המסורתית התקיימה הבוקר (א') בחולון בפעם ה-22, כשהשנה היא בסימן מסיבת קרנבל באווירה ובקצב לטיניים. את האירוע העברנו בשידור חי בחדשות 2 Online.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

התהלוכה, כללה מיצגי ענק, מופעים מחו"ל, 4,500 רקדנים, להקות ותזמורות, וחסמה מספר רחובות - שנפתחו מחדש עם סיום האירוע.

פורים ונהנים (אלכס לוי)

העדלאידע נפתחה עם מיצג של מקסיקני גדול מימדים חבוש בסומבררו ענק, שעליו הרכב מוסיקלי של נגנים מקסיקנים על רקע מקדש האינקה המוקף בקקטוסים ענקיים. שני כוכבי הכדורגל של ברצלונה מסי הארגנטיני וניימאר הברזילאי הגיעו בתור בובות ענק, וגם הנופים המרהיבים והחיות הנדירות של אמריקה הלטינית נפרשו במיצג של איי גלפגוס עם לטאות ענקיות, איגואנות והצבים הכי גדולים בעולם.

חוגגים בעדלאידע בחולון (לירון דורון לוי)

יצירה ישראלית ברעננה, "עולם הים" בחדרה

עדלאידע חדשה יותר, מתקיימת לראשונה בהרצליה החל מהשעה 10:00, מגן בן שפר ועד ל"שער העיר".

בנתניה נערך ברחוב הרצל בשעה 11:00 "קרנבל חובק עולם" בהשתתפות להקות רקדנים, ליצנים ולהטוטנים. נושא העדלאידע במעלה אדומים הוא "תוצרת הארץ", וגם היא נפתחה ב-11:00.

לטאת ענק בחולון (לירון דורון לוי)

בקרית שמונה מציינים 65 שנה לעיר בסימן "עיר מהאגדות" עם אגדות ילדים החל מ-11:00, וגם ברמת השרון עוסקת העדלאידע שנפתחה ב-10:00 בסיפורי אגדות. התהלוכה בחדרה תהיה בסימן "עולם הים" עם מיצגי ספינות, מלחים וחיות ים.

גם חיפה תחגוג את פורים היום ומחר. עד אחרי הצהריים יתקיימו במתחם 21 ובשוק הטורקי המחודש יריד אמנים, ג'אגלינג והופעות חיות, סדנאות הולה הופ, להטוטנות ומעגלי קפוארה. בגן החיות של חיפה תתקיים תחרות תחפושות והנסיעה בכרמלית לאירועים תהיה חינם לילדים עד גיל 13.

התהלוכה בחולון (עזרי עמרם)

מזג האוויר היום לחוגגים חם מהרגיל לעונה עם עלייה ניכרת בטמפרטורות. בירושלים ובבאר שבע עד 18 מעלות, בתל אביב 23, בחיפה 19, באילת עד 25, בצפת עד 16 ובמצפה רמון עד 18 מעלות בצהריים.