אשת הנהג: "אנשים היו נהרגים, גאה בבעלי"

אשתו של הנהג שהוריד את הנוסעים בקו 240 בבת ים - רגע לפני שמטען התפוצץ בתוכו מודה לאל כי בעלה הציל את הנוסעים וניצל. "אני ממש גאה בו שהוא יצא אחרון רק אחרי שווידא שכולם יצאו", סיפרה, "זה כל כך אופייני לו לעזור ולדאוג לאחרים"

האוטובוס בו אירוע הפיצוץ (עזרי עמרם, חדשות 2)

מלי יוגר, אשתו של נהג האוטובוס שהוריד את הנוסעים, רגע לפני שמטען החבלה שהוטמן בו התפוצץ, גאה בבעלה. "אנשים היו נהרגים אם הוא לא היה מוריד אותם מהאוטובוס", סיפרה היום (א') בשיחה עם חדשות 2 online.  

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

אישתו וילדיו, ניסו לשוחח איתו מספר פעמים, אך הוא נמצא מאז האירוע בחקירת משטרה. "דיברתי איתו בדיוק לפני שהוא נלקח על ידי המשטרה, אני ממש גאה בו", אמרה.

בתחילה לא הבינה אשתו על מה המהומה, מאחר ואין בביתה טלוויזיה או מחשב, אך קיבלה טלפונים מילדיה שסיפרו לה על שאירע. "הוא תמיד היה בוחן את הנוסעים, אבל כנראה כרגע הזהות של האדם שהטמין את המטען הייתה שונה", ציינה. "אנחנו עדיין לא מעכלים מה שקרה, אבל ברוך השם שהוא והנוסעים ניצלו".

"אופייני לו". הנהג מיכאל יוגר (חדשות 2)

"ברוך השם שהצלת וניצלת"

"כשהוא יגיע הביתה אני אגיד לו 'ברוך השם שהצלת וניצלת", היא המשיכה. "זה כל כך אופייני לו לעזור ולדאוג לאחרים, אני ממש גאה בו שהוא יצא אחרון רק אחרי שווידא שכולם יצאו".

יוגר עצמו אמר מיד אחרי האירוע בשיחה עם חדשות 2 Online כי כשהבין שהתיק החשוד לא שייך לאף אחד מהנוסעים הוא הורה להם לרדת מהאוטובוס. בשיחה עם עיתונאים לאחר מכן הוא ציין כי הוא "לא גיבור".

מנכ"ל חברת דן שמואל רפאלי ציין כי מדובר בנהג עם ותק של יותר מ-35 שנה: "אני גאה בנהגים כמוהו, הוא התנהג כפי שמצופה ממנו, והוא ממש הציל חיים. הוא עצמו בסדר למעט הבהלה".