סוף טוב: דניאל בן ה-13 נמצא בריא ושלם באילת

לאחר שהמשטרה ביקשה את עזרת הציבור בחיפושים אחר דניאל שנייב בן ה-13 שנעדר מביתו שבנצרת עילית מאז יום שני, הוא נמצא בריא ושלם באילת. שנייב אותר לאחר שנהג אוטובוס מקומי הבחין בו - ודיווח למשטרה. "זה מרגש כל כך. המון אנשים עזרו לנו", סיפרה אמו

נמצא. דניאל שנייב (משטרת ישראל)

דניאל נמצא בריא ושלם: לאחר שהמשטרה ביקשה את עזרת הציבור בחיפושים אחריו, נמצא הערב דניאל שנייב בן ה-13 מנצרת עילית שנעדר מביתו מזה יומיים. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

שנייב נמצא בעיר אילת כשהוא בריא ושלם - כך נמסר מהמשטרה. הוא אותר לאחר שנהג אוטובוס מקומי זיהה אותו - ודיווח לתחנת המשטרה בעיר. ביומיים האחרונים נערכו חיפושים נרחבים אחריו, במהלכם פנתה המשטרה לציבור הרחב בבקשה למסירת מידע אודותיו. הערב כאמור, נמצא שנייב כשמצבו טוב.

אמו של דניאל, יוליה, הגיבה בשמחה גדולה לבשורה: "אני רוצה להודות לכל החברים המדהימים של דניאל ששיתפו איתנו פעולה. לא ציפיתי והופתעתי לטובה שילדים כל כך תמכו בנו ועזרו לנו. ילדים שאפילו לא מכירים אותו שיתפו פעולה והגיעו אלינו הביתה", אמרה בשיחה עם חדשות 2 Online.

"אני לא יכולה להסביר עד כמה זה מרגש. אנשים זרים התקשרו והציעו עזרה, שאלו מה מצבנו. רק התקשרו אלינו לפני כמה דקות מהמשטרה ואמרו לנו לקחת אותו מהמקום בו מצאו אותו. שלושה ימים לא עצמנו עיניים, ועכשיו אנחנו עוזבים הכל ונוסעים אליו", הוסיפה בהתרגשות.