פתח תקווה: בת 4 שוטטה לבד ברחוב

עובר אורח ראה ילדה בת 4 הולכת לבדה והזעיק את המשטרה. השוטרים מצאו את הילדה, ניסו להרגיע אותה ולקחו אותה לתחנת המשטרה. הילדה מסרבת לשתף פעולה עם השוטרים, שמבקשים את עזרת הציבור באיתור הוריה

הילדה נמצאה על ידי השוטרים. אילוסטרציה (חדשות 2)

ילדה כבת ארבע נמצאה משוטטת לבדה בשעות הצהריים (ג') בפתח תקווה. עובר אורח ראה את הילדה בפינת הרחובות בלפור ושפירא בעיר, והזעיק את המשטרה. הורי הילדה טרם נמצאו, והציבור מתבקש למסור כל מידע שעשוי לסייע לאתרם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

השוטרים שהוזעקו למקום מצאו את הילדה במצב טוב, ניסו להרגיע אותה והביאו אותה לתחנת המשטרה. גורמי הרווחה בעיר עודכנו בפרטים. הילדה לא מתקשרת עם השוטרים ולא עונה לשאלותיהם. הציבור מתבקש לסייע באיתור הוריה.

אתמול נמצא פעוט כבן שנתיים לבדו בדירת מגורים בחדרה, לאחר שעוברי אורח הזעיקו את כוחות המשטרה כשראו אותו עומד על אדן החלון ונמצא בסכנת נפילה. שוטרי תחנת חדרה שהוזעקו למקום פרצו לדירה במטרה לחלץ את הפעוט ולמנוע את נפילתו מהחלון. הם ביקשו להעביר את בן השנתיים למקום מבטחים, והופתעו לגלות כי הפעוט נמצא בדירה לבדו.

מבדיקה ראשונית עלה כי מדובר בבן להורים ממוצא אריתראי. והמשטרה פתח במאמצים לאתר את משפחתו. גורמי הרווחה של עיריית חדרה זומנו למקום ונפתחה חקירה בנושא.

לפני כשלושה שבועות אירע מקרה דומה בנצרת עילית, שם הבחינו עוברי אורח בפעוטה בת כשנה וחצי שמסתובבת לבדה יחפה ברחבי העיר. השוטרים שהגיעו למקום איתרו את ביתה של הילדה באחד הרחובות הסמוכים. אחותה בת ה-12 של הפעוטה סיפרה לשוטרי כי היא הושארה בבית כדי להשגיח על בת השנה וחצי, אך זאת יצאה בעצמה מן הבית.