נצרת עילית: תאומים חולצו בשלום מרכב נעול

זוג תינוקות בני שנה וחודשיים חולצו מרכב נעול, לאחר שהושארו על ידי אמם שהלכה לקניות ושהו בתוכו במשך כחצי שעה. פקח של העירייה הבחין בשניים והזעיק את המשטרה, שחילצה אותם מהחום הכבד ששרר בתוך הרכב. הם פונו לבדיקות בבית החולים

פעוט נשכח ברכב, ארכיון (חדשות 2)

שוב מקרה של שכחת ילדים ברכב - הפעם האירוע נגמר בשלום. שני תאומים בני שנה וחודשיים הושארו הבוקר (ד') בתוך רכב נעול בנצרת עילית וחולצו במצב קל, לאחר שפקח של העירייה הבחין בהם. . השניים פונו לבית החולים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הפקח העירוני, שהיה במהלך סיור שגרתי ברחוב ציפורי בעיר, הזעיק את המשטרה אל הרכב שבו הושארו שני התינוקות. אחד השוטרים שהגיע למקום הצליח לפתוח את דלת הרכב, לאחר שהבחין שהחלון לא נסגר עד הסוף ונותר פתח קטן.

השוטר חילץ את שני התינוקות לאחר כחצי שעה שהיו ברכב הנעול. התאומים הוצאו מהמכונית כשהם אדומים ומזיעים ופונו על ידי חובשי מד"א החולים "העמק" בעפולה, תוך כדי מאמצים לצנן את חום גופם.

מחקירה ראשונית שביצעה המשטרה עולה, כי אמם של התאומים, תושבת כפר קנא, השאירה אותם ברכב בעת שיצאה לסידורים במרכז המסחרי הסמוך. האם תובא בהמשך לחקירה בתחנת המשטרה.  

תינוקת שנשכחה ברכב ניצלה בנס

לפני כשבוע דווח על מקרה דומה, במהלכו תינוקת בת שנה וחצי נותרה נעולה ברכב לוהט בדרך הציונות בראש העין לאחר שאמה יצאה מן הרכב, וככל הנראה לא שמה לב שבתה במושב האחורי.

עוברי אורח שחלפו ברחוב הבחינו בפעוטה נעולה בתוך הרכב. במשטרה דיווחו כי אחת מעוברות האורח התקשרה למוקד וקיבלה הנחיות איך לנפץ את שמשת המכונית כדי לחלץ את הפעוטה, אך היא סירבה.

כעבור זמן קצר הגיעו למקום שוטרים, שביחד עם אזרחים חילצו את התינוקת מן הרכב הלוהט, כשהיא במצב קל. לאחר שחולצה מהרכב אותרה אמה של הפעוטה - והתינוקת נמסרה לה בחזרה. האם נלקחה לחקירה בתחנת המשטרה של ראש העין. מבדיקה ראשונית עלה כי התינוקת שהתה ברכב הבוער כ-20 דקות עד שחולצה.