מנהל נתב"ג זימן שתי חברות תעופה לבירור על "אירוע מביש"

לאחר שכ-150 נוסעים נאלצו לישון במשך 13 שעות על רצפת בית הנתיבות בנתב"ג, החליט מנהל נמל התעופה לבדוק את הנושא. "הטיפול בנוסעים אינו עומד בסטנדרטים הנהוגים אצלנו", אמר, ואיים לשקול את המשך פעולתן בנמל

נמל התעופה בן גוריון, ארכיון (חדשות 2)

מנהל נמל התעופה בן גוריון שמואל זכאי זימן אליו את חברת חברת ההנדלינג "לאופר" ואת מנהליהן של שתי חברות התעופה "אייר דולומיטי" ו"קורס אייר" בכדי לברר מדוע נוסעים קיבלו אתמול טיפול שאינו עומד לטענתו בסטנדרטים הנהוגים בנמל התעופה בן גוריון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במהלך הלילה, לאחר שעות רבות של עיכוב בהמראת המטוסים, לא מצאו חברות התעופה פתרון להלנת נוסעיהן בבתי מלון, ואלו נשארו ללון בנמל התעופה. מנהלי החברות זומנו ללשכתו של מנהל נתב"ג שאמר היום כי "אם מנהלי חברות התעופה לא יספקו הסבר לאירוע המביש בו נשארו רבים מנוסעיהם ללון על רצפת בית הנתיבות יותר מ-13 שעות, אשקול את המשך פעילותן של החברות בנמל התעופה בן גוריון".כ-150 נוסעים של שתי החברות "קורס אייר" ו"אייר דולומיטי" נשארו ללון השבוע על רצפת בית הנתיבות לאחר שטיסתם הגיעה באיחור לנתב"ג, ובהיעדר צוות חלופי, הם נאלצו להישאר במקום. לטענת הנוסעים, גם אלו מהם שביקשו לעזוב את בית הנתיבות לביתם לא הורשו לעשות זאת בטענה שמזוודות הנוסעים הועמסו כבר על המטוסים.