במשך שעתיים: עובדת עיריית ת"א חסמה רכב נכה. צפו

רינת גבאי, נכה בעלת תו, קמה בבוקר, ונדהמה לגלות כי רכב עם תו נכה חוסם את רכבה. גבאי נאלצה לחכות כשעתיים עד אשר הנהגת, עובדת עיריית תל אביב, הגיעה להזיז את רכבה. עיריית תל אביב: "מדובר בעובדת עירייה שלה ילד הסובל מנכות קשה, ומי כמוה מכיר את הקושי בהתנהלות היום יומית של בעלי המוגבלויות"

חוצפה ישראלית: מדוע הרשתה לעצמה עובדת בעיריית תל אביב לחסום רכב של נכה ולהיעלם לשעות אחדות? רינת גבאי, נכה בכיסא גלגלים, נדהמה לקום בבוקר ולגלות כי רכב אחר חוסם את רכבה בתל אביב. היא חיכתה יותר משעתיים עד אשר הגיעה בעלת הרכב החוסם, עובדת עיריית תל אביב, והזיזה אותו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

גבאי סיפרה על התסכול הרב בעקבות אי-ערנות הציבור לצרכי הנכים. "אני נכה, וברשותי רכב מיוחד שמשמש את צרכיי. הבוקר נדהמתי לראות שאני חסומה על ידי רכב של עיריית תל אביב. לצערי הרב יש מעט מאוד חניות נכים קיימות, וזה שכיח שבני משפחה חונים, גם כאשר הנכה לא נמצא באוטו. הרבה פעמים לא מתייחסים אלינו בכלל", סיפרה גבאי.

רינת גבאי (חדשות 2)

"הייתי מאוד נסערת וכשהבנתי שזאת עובדת עירייה, הזמנתי גרר, אך לא קיבלנו אישור גרירה כיוון שמדובר ברכב עם תו נכה. העניין הוא שנהגת הרכב אפילו לא התנצלה. הייתי בדרך לשיקום, ובסוף לא הצלחתי להגיע לשום מקום", הוסיפה גבאי.

תגובת עיריית תל אביב: "מדובר בעובדת עירייה שלה ילד הסובל מנכות קשה, ומי כמוה מכיר את הקושי בהתנהלות היום יומית של בעלי המוגבלויות. למקום הוזמן גרר, אך עד שהגרר הגיע הנהגת הזיזה את הרכב".