גופת הישראלי בסיני: הפליג לקפריסין ולא חזר

הישראלי בן ה-43 שגופתו נמצאה על חופי אל-עריש הגיע למקום ככל הנראה לאחר שבילה בשיט תענוגות שיצא לקפריסין, שם הוא נצפה לאחרונה. נוסעים שהיו איתו בהפלגה סיפרו כי הוא נצפה בבר ובבריכת השחייה. משפחתו: "הוא אדם שאהב לטייל, אין לנו מושג איך הוא הגיע לחופי מצרים". המשטרה חוקרת

תעלומה בלב ים, סיני (אור גלזר)

במשטרה עדיין מנסים לברר פרטים אודות המקרה בו גופת גבר ישראלי כבן 43 נמצאה מוטלת בחופי אל-עריש שבמצרים. מהחקירה עולה כי על גופת הגבר שנפלטה ביום חמישי האחרון נמצא רישיון נהיגה ישראלי וכן שהוא עלה על הפלגה ישראלית לקפריסין ממנה לא חזר. בניגוד לדיווח המצרי לפיו נמצאו על גופתו סימני ירי - במשטרה טוענים כי ייתכן שסימני הירי מקורם בעובדה שהגופה נמצאה זמן רב במים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי ידיעות אחרונות, בדיקה העלתה שהוא לא נכנס לסיני דרך מעבר טאבה או דרך קהיר אך נמצא כי האיש הגיע לנמל חיפה לפני כחודש, שם, הוא עלה על ספינת תענוגות של חברת "מנו ספנות" שהפליגה לקפריסין אך לא שב ממנה. לאחר שזה לא חזר, פנה אביו למשטרה והתריע שהוא נעדר.

במצלמות האבטחה שהיו על הספינה ניתן לראות אותו בוודאות. נוסעים שהפליגו באותו יום סיפרו כי הוא נצפה בבריכת השחייה ובבר. "התבקשנו למסור דגימת דם", סיפר אמש האח. "הוא בחור טוב, לא אחד ששותה או מעשן - אדם שאוהב ליהנות ולטייל - אנחנו לא יודעים מה קרה לו ולא קיבלנו פרטים מהמשטרה, אין לנו מושג איך הוא הגיע לחופי מצרים".