צומת בית השיטה: אדם נהרג בתאונה. בנו, בן 8, נפצע קשה

אדם כבן 35 נהרג בתאונת דרכים חזיתית ובנו נפצע קשה. "הילד זעק לאביו ושאל מה קרה לו", סיפר פרמדיק מד"א שטיפל בנפגעים. גבר נוסף כבן 50 שנהג במכונית השנייה נפצע בינוני. בוחני אגף התנועה חוקרים את נסיבות התאונה

ארכיון (חדשות 2)

אדם כבן 35 נהרג הערב (שני) בתאונת דרכים חזיתית שאירעה בין שני כלי רכב בצומת בית השיטה שבעמק עין חרוד. בנו, ילד כבן 8, נפצע קשה בתאונה, וגבר בן 55 נפצע בינוני. שני הפצועים פונו לבית החולים העמק, ובוחני אגף התנועה חוקרים את נסיבות התאונה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"כשהגענו למקום ראינו שני רכבים פרטיים שהתנגשו חזיתית ונמעכו", סיפר פרמדיק מד"א וויסאם זועבי שטיפל בנפגעים. "באחד מכלי הרכב נלכד הנהג, גבר כבן 35, הוא היה ללא דופק וללא נשימה, וסבל מפגיעה רב מערכתית. ניסינו להעניק טיפול מציל ולאחר זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותו".

"זה היה מחזה מאוד לא פשוט", הוא הוסיף. "בנו של הנהג, ילד כבן 8 שישב בכסא האחורי, סבל משברים בגפיים ומחשד לפגיעת בטן, ולאורך כל הטיפול בו הוא זעק לאביו ושאל מה קרה לו. הענקנו לו תוך שאנחנו מנסים להרגיע אותו ופינינו אותו לבית חולים. נהג הרכב השני, גבר כבן 50 שסבל מפגיעת חזה, חולץ מהרכב ולאחר טיפול ראשוני פינינו גם אותו לבית החולים".