בן שנתיים נפגע קשה מנפילת דלת

צוות מד"א הוזעק לטפל בפעוט שנפגע באורח קשה לאחר שנפלה עליו דלת. הוא שהה בחנות דלתות יחד עם הוריו, ונמצא על ידי הפרמדיקים בזרועות אמו, כשהוא בהכרה מלאה. הוא הועבר לבית החולים פוריה בעיר לקבלת טיפול רפואי, שם נעשים ניסיונות לייצב את מצבו

הועבר לטיפול בביה"ח פוריה (חדשות 2)

תאונה מחרידה בטבריה: פעוט בן שנתיים נפצע היום מפגיעת דלת שנפלה עליו, בעת שהה עם הוריו בחנות דלתות בטבריה. צוות מד"א שהוזעק לטפל בו מצא אותו פצוע באורח קשה, אך בהכרה מלאה כשהוא בזרועות אמו. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בשעות הצהריים הוזעקו הפרמדיקים לטפל בבן שנתיים שנפגע בזמן שהוריו ביקרו בחנות דלתות. עם הגעתם לזירה הם איתרו את הפעוט והעניקו לו טיפול רפואי ראשוני. לאחר מכן הוא הועבר לקבלת טיפול רפואי בבית החולים פוריה בעיר, כשהוא סובל מפגיעה קשה בראשו.

"הוא קיבל מכה חזקה, אך לא נמחץ תחת הדלת", הדגיש דובר מד"א, זכי הלר, "הוא סבחל מחבלה בחלק הקדמי של הראש אבל היה בהכרה מלאה. הוא בכה והגיב", סיפר הלר.

בפוריה מנסים כעת לייצב את מצבו של הפעוט, והוא צפוי לעבור להמשך טיפול בבית החולים רמב"ם בחיפה. טרם ברור מה הביא לקריסת הדלת שפגעה בראשו.

מקרה דומה נגמר במוות

בנובמבר 2010 פעוט כבן שנה נפצע באורח אנוש לאחר שנמחץ תחת דלת שנפלה עליו בביתו בשכונת קרית יובל בבירה. לאחר מאמצי ההחייאה ולאחר שפונה לבית החולים הדסה עין כרם, הוא מת מפצעיו הקשים.

מחקירת המשטרה עלה אז כי הדיירים בקומה הראשונה בבניין החליפו את דלת הכניסה לביתם מספר חודשים לפני המקרה והשעינו את הדלת הישנה על הקיר בחדר המדרגות. האם ובנה בן השנה וחצי שהו בחדר המדרגות, האם הורידה את התינוק מעגלתו ובזמן שדעתה הוסחה התינוק ניגש אל הדלת, נגע או הזיז אותה וזו נפלה עליו ומחצה אותו.