אחרי כיממה: קרובי התינוק שנפגע בתאונה הגיעו לבקרו

בני משפחות ההרוגים בהתנגשות הקטלנית ליד צומת מגידו באו לבית החולים "רמב"ם" שבו הוא מאושפז ודרשו בשלומו. בשעות האחרונות חל שיפור במצבו, שמוגדר כעת קל עד בינוני

מצבו של התינוק שנפגע אתמול בתאונת הדרכים הקשה סמוך למנחת מגידו, שהיה היחיד מבין נוסעי הג'יפ ששרד את ההתנגשות בטרקטור, השתפר במהלך הלילה והבוקר. הוא מאושפז בבית החולים "רמב"ם" שבחיפה, ומצבו מוגדר כעת קל עד בינוני.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ד"ר רן שטיינברג, מנהל כירורגית ילדים בבית החולים "רמב"ם", הביע אופטימיות באשר לשיקומו של התינוק. "עשינו לו בירור מקיף", הסביר. "הוא נתון להשגחה. לא נשקפת סכנה לחייו ואין סימנים שמעידים על כך שלתאונה צפויות להיות השלכות על חייו בעתיד. הוא נראה תינוק בריא ונחמד שאוכל בתאבון".

נציגת השירות הסוציאלי של בית החולים סיפרה כי למקום הגיעו בני משפחתו של התינוק: "באו לכאן אנשים שדואגים לשלומו ומכירים אותו. אנחנו מתואמים עם שירותי הרווחה בקהילה ובונים יחד את תכנית השחרור שלו. אנחנו מצפים שכשיוחלט לשחררו הוא יגיע למקום הטוב ביותר".

גם היום, יממה אחרי התאונה הקשה, עדיין לא ברור מי מבין המשפחות תאמץ לחיקה את התינוק: בשעות שחלפו מאז התברר כי אביו המוסלמי נשא לאישה את אם התינוק, נוצריה בדתה - מה שיצר מתח בין שני הצדדים.