אכזבה לקורזיץ: ירדה למקום השלישי הכללי

נמשך היום הלא מוצלח לספורטאים הישראלים בלונדון. השייטת לי קורזיץ סיימה את השיוט השישי במקום ה-11, וירדה למקום השלישי הכללי. עם זאת, קורזיץ מקדימה את השייטת שבמקום הרביעי בשש נקודות

חזק במאבק על המדליות, לי קורזיץ (חדשות 2)

אחרי שורת האכזבות עד כה באולימפיאדה, ממשיכה השייטת לי קורזיץ לשמור על התקווה הישראלית למדליה. על אף שסיימה הערב במקום ה-11 בשיוט השישי, היא ממשיכה להיות בתמונת המדליות. קורזיץ מדורגת במקום השלישי כאשר היא מקדימה את השייטת הגרמנית שבמקום הרביעי בשש נקודות.

יש לציין שעם תום עשרת השיוטים בתחרות, תוכל קורזיץ לזרוק את השיוט הגרוע ביותר כל עוד היא תתברג לשיוט המדליות שייערך ביום שלישי הבא.

אריק זאבי ואנדיוני סיימו את דרכיהם באולימפיאדה

הבוקר הפסיד אריק זאבי לג'ודוקא גרמני אחרי קרב שנמשך 43 שניות בלבד. הג'ודוקא שזכה בארד באולימפיאדת אתונה לפני שמונה שנים, יפרוש עכשיו בגיל 35 בטעם חמוץ אחרי הדחת הבזק בלונדון. זאבי, שהוכתר לאלוף אירופה לפני מספר חודשים, נכנע ליריבו הגרמני דימיטרי פטרס, בן 20.

נשיא המדינה שמעון פרס שוחח עם זאבי לאחר ההפסד ואמר לו: "זה נכון שהיית המתאבק המבוגר ביותר באולימפיאדה, אבל אתה עדיין יכול לחנך את הילדים ובני הנוער להיאבק ולהצליח". זאבי עצמו התקשה לעצור את הדמעות בתום ההפסד ואמר: "אני עוד לא יודע אם זה הקרב האחרון שלי, אצא לחופשה ואודיע".

צמד הטניסאים אנדי רם ויוני ארליך הודחו ברבע הגמר לאחר שהפסידו לאחים בראיין, הנחשבים לצמד הטוב בעולם. הישראלים הפסידו 7-6 7-6.

בריאיון לתכנית "שש" עם עודד בן עמי אמר יוני ארליך. "הם שש שנים ראשונים בעולם, היו לנו המון הזדמנויות לקחת את המערכות וזו אכזבה גדולה מבחינתנו. זה היה לנו ביד, והנקודות עוברות לנו בראש. אבל מבחינתנו אנחנו נזכור את הניצחון על פדרר לכל החיים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק