יוקר רב: עשרות מאמינים מבקשים להיטמן סמוך לרב אלישיב

אנשים רבים בציבור החרדי והחילוני פנו בשבוע האחרון לחברה קדישא בירושלים על מנת לנסות ולשריין מקום קבורה הסמוך למקום בו הוטמן הרב יוסף שלום אלישיב. "תמורת סכום גבוה יוכל כל אדם להיקבר בסמוך לרב", אמרו גורמים בעדה החרדית לעיתון "מעריב"

המאמינים רוצים להיטמן סמוך לרב, ארכיון (יוסי זילברמן, חדשות 2)

הרב יוסף שלום אלישיב נפטר לפני כשבוע בגיל 102 והובא למנוחות בחלקה י"א בהר המנוחות בגבעת שאול בירושלים. אך נראה כי מאז הוטמן "פוסק הדור" עלו מחירי הנדל"ן של החלקות הסמוכות למקום קבורתו, כך מפרסם הבוקר העיתון "מעריב".

אנשים רבים בציבור החרדי והחילוני המעוניינים לדאוג למקום מוצלח לקרת ביאת המשיח, פנו בשבוע האחרון לחברה קדישא בירושלים על מנת לנסות ולשריין מקום קבורה הסמוך למקום בו הוטמן הרב. "אנשים פשוט רוצים להיטמן בסמוך לגאון, זו מצווה גדולה מאוד", ציין עסקן בכיר בעדה החרדית.

"יש ויהיו גם בהמשך המון אנשים שירצו להזמין מקום בסמוך לרב אלישיב, אבל הערכה היא שהמקומות יינתנו רק לרבנים גדולים באמת", הדגיש בכיר בחברה קדישא. גורם בחצר הרב טען כי בקשתם של אנשים רבים כבר נענתה בסירוב. "מי שיקבלו בסופו של דבר את הקבורה בסמוך לרב הם בעיקר אנשים מחו"ל או רבנים אחרים", טען המקורב.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת