סבתא ל-8 זכתה בלוטו: "אמשיך לעבוד עד הפנסיה"

תושבת השרון, בשנות ה-50 לחייה, לא האמינה שטופס לוטו רגיל שרכשה יגדיל את חשבון הבנק שלה ב-20 מיליון שקלים. כעת היא יכולה לקנות שפע של מתנות ל-8 נכדיה. ומה היא מתכוונת לעשות עם הכסף? "אסגור חובות ואשלם את המשכנתא", היא מספרת

זכתה ב-20 מיליון שקלים. ארכיון (חדשות 2)

מתנה לכל נכד: סבתא בשנות ה-50 לחייה מאזור השרון הקפידה במשך תקופה ארוכה למלא טפסי לוטו, עד שבשבוע שעבר זכתה בפרס הגדול - 20 מיליון שקלים.

הזוכה, אם לשלושה וסבתא לשמונה נכדים, סיפרה כי בתחילה כלל לא האמינה שהפכה למיליונרית. "השוויתי את המספרים ובדקתי שוב ושוב", שיחזרה. "רק לאחר שספרתי את האפסים בסכום הזוכה הבנתי שמדובר ב-20 מיליון".

את חג השבועות חגגה הזוכה, כשמשפחתה לא יודעת דבר על הזכייה הגדולה. "החלטתי שעד שאני לא מגיעה לקבל את כספי הזכייה אני לא מבשרת לאף אחד", סיפרה הזוכה. "למרות שהיה לי מאוד קשה לא לשתף אותם".

"אעזור לילדים להסתדר בחיים"

ומה היא תעשה עם הכסף? "אני מתכוונת לסגור חובות ולשלם את המשכנתא", היא מספרת. "בגילי אין לי עדיין דירה משל עצמי, למרות שעבדתי קשה כל חיי. גם הילדים שלי עדיין לא מסודרים וכולם גרים בדירות שכורות, ואני ארצה לעזור לכולם להסתדר בחיים".

אך למרות הזכייה הגדולה, המיליונרית החדשה מבטיחה כי לא תפרוש מעבודה כשכירה, ושתמשיך להתפרנס בכוחות עצמה. "אני עובדת בעבודה לא קלה ואמשיך לעבוד בה עד הפנסיה, אני אוהבת את עבודתי", סיכמה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת