גלעד שליט התקשר לנחם את נתניהו על מות אביו

בין המנחמים הרבים שהגיעו וטילפנו בימים האחרונים לראש הממשלה נתניהו, היו גם גלעד שליט ואביו נועם. בשיחת טלפון שערכו השניים עם נתניהו, ביקשו להביע את צערם על מות בן ציון נתניהו ז"ל. נתניהו אמר לנועם כי שמח לראות את תמונתו של גלעד עם שלמה ארצי

נתניהו עם משפחת שליט, לאחר שחרור גלעד (חדשות 2)

החייל שהוחזר מהשבי גלעד שליט ואביו נועם התקשרו הבוקר לנחם את ראש הממשלה בנימין נתניהו, היושב שבעה על אביו פרופ' בן ציון נתניהו ז"ל. ראש הממשלה ביקש מהשניים שלא יטריחו עצמם להגיע לירושלים. 

משפחת שליט ביקשה להגיע לירושלים לשבעה, אך ראש הממשלה ביקש מהם לא להטריח עצמם כל הדרך מהצפון. בשיחה שערך נתניהו עם נועם אמר לו: "אל תטריח את גלעד, אל תבואו מהצפון במיוחד לכך".

נועם שליט עדכן את ראש הממשלה שגלעד ממשיך להתחזק ונתניהו ציין כי שמח לראות את תמונתו של גלעד בהופעה יחד עם שלמה ארצי. מוקדם יותר השבוע שלח צבי שליט, סבו של גלעד, מכתב ניחומים לראש הממשלה.

בין המנחמים: משפחה שחולצה באנטבה והמאבטח מקהיר

מאז מות אביו, מקבל נתניהו שיחות טלפון רבות ממנהיגים ברחבי העולם, בהן הם מביעים את תנחומיהם. היום התרגש ראש הממשלה לקבל בין מנחמיו את בני משפחת גרוס, מהחטופים ששוחררו במסגרת מבצע אנטבה - מבצע שעליו פיקד אחיו של נתניהו, יוני. "36 שנה חלפו מאז השבי באנטבה, 36 שנים מאז נפל יוני בקרב וציווה לנו את החיים", כתבה המשפחה במכתב שהעניקה לנתניהו.

"הבנו מאין ינק יוני את זקיפות הקומה", נכתב עוד. "כמה אמונה הייתה למשפחה בצדקת הדרך, כמה אהבה למילה הכתובה, עד כמה קשר האהבה לארץ ולנופיה עז. משתתפים בצערכם".

בין המנחמים הרבים בבית ראש הממשלה הגיע גם יונתן, המאבטח שחולץ משגרירות ישראל בקהיר לפני כחצי שנה. מוקדם יותר הגיעו גם מפכ"ל המשטרה יוחנן דנינו ונציג הקוורטט במזרח התיכון טוני בלייר לשבעה להביע את ניחומיהם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת